Duolife ProCardiol - kardio

Duolife ProCardiol - kardio

29 €

Výnimočný tovar, od kvalitného výrobcu Duolife - tento tovar si môžete objednať za takmer veľkoobchodnú cenu 29 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Duolife

Zákazníkmi odporúčaný tovar, s osvedčenou značkou Duolife - tento artikel čaká na vás vo výhodnej akcii za 29 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

DuoLife Medical Formula ProCardio

Srdce - kardio - cholesterol

Žiť dlho v zdraví a skvelej kondícii, tak po tom túži určite každý z nás! Vôbec však nie sme ďaleko od splnenia tohto sna. Dôverujme preto vysokokvalitným výživovým doplnkom s unikátnym zdrojom prírodných látok. Jedinečná receptúra na ochranu celého obehového systému prispieva k energickému a spokojnejšiemu životu.

Srdcovo cievny obehový systém

Plnohodnotná výživa, ktorá dokáže zabezpečiť viacúčelové pôsobenie vzhľadom na srdcovo-cievny systém, má už dávno svoje prvenstvá medzi prírodnými doplnkovými liečivami. Tak budete mať pod kontrolou hladinu cholesterolu a predídete rôznym chronickým ochoreniam kardiovaskulárneho systému.

Ľudské telo neraz potrebuje plnohodnotné a nutrične bohaté doplnky k strave na regeneráciu a rýchle zotavenie po rôznych onemocneniach. Tou najvhodnejšou kombináciou prospešných výťažkov z bylín bude vaše srdce dostatočne ochránené a posilnené.

Problémy s obehovým systémom narúšajú kvalitu života a ohrozujú aj takmer všetky životne dôležité orgány. Zvýšený pulz a problémy so srdcom sa prejavia aj na deštrukcii pohybového aparátu, bolestivých nohách a kŕčových žilách. Slabosť budete pociťovať aj v rukách, zvýši sa únava a celkové oslabenie organizmu.

Cholesterol

Vysoká hladina cholesterolu v krvi dnes už nie je zdravotným problémom len u pacientov staršej vekovej skupiny. Ohrozuje už aj mladistvých a deti. Je to problém celej modernej spoločnosti. Súvisí s našou snahou a odhodlaním žiť zdravo a správne sa stravovať.

Cholesterol v ľudskom organizme:

Pôsobí ako tuková látka pre správne fungovanie nevyhnutných životných funkcií
V zdravom organizme je optimálna hladina cholesterolu do 5,0 mmol/l
Zvýšenie hladiny cholesterolu je podmienené buď genetickou výbavou alebo zlým stravovaním, a to predovšetkým z potravín s vysokým obsahom nasýtených mastných kyselín
Cholesterol sa potom usádza po stenách tepien. Znižuje sa ich priechodnosť a produktivita
Pri dlhodobejšie pretrvávajúcich vysokých hladinách cholesterolu v krvi môže dôjsť k nebezpečnému kôrnateniu tepien, ateroskleróze
Oslabuje sa tak činnosť srdca, obličiek, končatín

Cholesterol sa v praxi špecifikuje ako tzv. dobrý (HDL) a zlý (LDL).

“Dobrý“ cholesterol pôsobí antioxidačne a protizápalovo vo vzťahu k “zlému“cholesterolu. Práve zlý cholesterol sa podieľa na zvýšenom riziku ohrozenia krvných ciev a kapilár. Jeho hladiny sa dostávajú nad optimálnu hranicu častou konzumáciou nasýtených tukov. Tým nás obmedzuje v pohybe, zhoršuje sa naša psychomotorika a zvyšuje telesná hmotnosť.

Hladina dobrého cholesterolu je približne v rozmedzí 0,9 – 1,2/1,4 nmol/l.

Ako optimalizovať hladinu cholesterolu v krvi?

Prijímať stravu s energeticky vyváženými zložkami, ktoré organizmus vyživia a predĺžia pocit nasýtenia
Treba zvýšiť príjem vlákniny. Jej zdrojom je zelenina, ovocie, celozrnné výrobky, orechy a strukoviny
Menej soliť a zvýšiť príjem tekutín
Venovať sa športu
Nepodliehať stresu a relaxovať

Dávkovanie: nie viac ako 1 - 2 kapsuly denne

Objem: 60 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Nie je vhodný pre tehotné alebo dojčacie matky

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce