Duolife ProOptical - vitamíny na oči

Duolife ProOptical - vitamíny na oči

54 €

Unikátny s preslávenou značkou Duolife - tento produkt kúpite s úžasnou cenovkou 54 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Duolife

Nie je prečo váhať, čo nám dodáva Duolife - tento produkt doručujeme pri práve prebiehajúcej akcii za 54 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Zaraďte sa k spokojným klientom.

DuoLife Clinical Formula ProOptical 30 kapsúl

Vitamíny na oči

Na zlepšenie vitality očných orgánov priaznivo vplývajú nové formuly výživových doplnkov s dvojfázovými kapsulami a predĺženým účinkom. Zdrojom týchto formúl sa stávajú prírodné zlúčeniny a množstvo surovín s najpočetnejšími klinickými štúdiami. Prečo je zrak pre ľudí tak dôležitý?

Zrak

To, že je jedným z hlavných zmyslov, nemusí stačiť na presvedčenie širšej skupiny užívateľov. Ak tento fakt podporíme konkrétnymi číslami, odpoveď získa na väčšej dôveryhodnosti. Zrakom vnímame väčšinu stimulov, a to takmer 90% z prijímaných informácií.

Medzi výživovými doplnkami na ochranu zraku treba predovšetkým nachádzať množstvo štandardizovaných aktívnych látok v perfektom pomere. Dvojfázové kapsuly na podporu vitality ľudského zraku prinášajú jedinečnú kombináciu vonkajšej kvapalnej a vnútornej pevnej formy. Aktívne látky v kvapalnej zložke sa pomaly absorbujú už v žalúdku. Podporné zložky v pevnej forme sa uvoľňujú v tenkom čreve. Potom sa dostávajú do obehového systému. Týmto dvojstupňovým procesom zabezpečia plnohodnotnú výživu tkanivám očnej gule.

Výživa očí

Výživové doplnky pre podporu ľudského zraku potrebujú vo svojom zložení aktívne látky získavané len vďaka patentovanej technológii. Tie, ktoré hlboko prenikajú do očných tkanív, dokážu aj výrazne ovplyvniť tempo biologickej účinnosti a dostupnosti. Požiadavky užívateľov na kvalitu zrakových výživových doplnkov sa neustále zvyšujú.

Súvisí s tým aj vplyv stresu na celkový imunitný systém a výrazné podnebné zmeny. Zrak si treba chrániť aj pred škodlivými účinkami UV žiarenia a voľnými radikálmi v ovzduší. Moderné štúdie uvádzajú presný kvantitatívny pomer aktívnych látok na to, aby pre zrakový orgán boli dodávané v maximálnom množstve. Ide predovšetkým o pomer luteínu a zeaxantínu 5:1.

Tieto aktívne látky vytvoria ochranný filter na časti sietnice. Tým sa podporí detailné videnie, blokované bude modré svetlo a zahmlenie zo silných svetelných zdrojov. Účinné zložky v tomto kvantitatívnom pomere dokonale ochránia ľudský zrak pred jasným umelým svetlom napríklad z monitorov, blesku fotoaparátov, či zo silných nočných reflektorov.

Formuly moderných výživových doplnkov pre zlepšenie zraku musia byť obohatené aj o aktívne zložky s antioxidačnými účinkami. Len tak predídete pocitu očnej únavy, vplyvu znečistenia životného prostredia a UV žiarenia na funkciu očných orgánov. Takouto ochrannou zložkou pre ľudský zrakový orgán je astaxantín, krocín a safranal.

Priaznivé účinky na kvalitu ľudského zraku prináša aj barbadoská čerešňa, acerola. Je zásobárňou vitamínu C a aj preto patrí k významným antioxidantom. Ľudskému telu dodáva energiu a odstraňuje pocit únavy. Priaznivo vplýva aj na syntézu kolagénu ako významnej stavebnej zložky očného sklovca. Proces videnia nevyhnutne podporuje aj zinok.

Zinok:

Vyskytuje sa v sietnici oka a pomáha predchádzať krátkozrakosti.
Táto minerálna látka vplýva v ľudskom organizme na stimuláciu viac než 100 enzýmov
Je nevyhnutnou zložkou pre zdravú pleť, vlasy a nechty
Pomáha predchádzať infekčným a zápalovým ochoreniam
Prispieva k zdravému spánkovému režimu
Podporuje produkciu hormónov šťastia, endorfínov
Počas tehotenstva podporuje zdravý vývoj plodu
Priaznivo vplýva na trávenie, rast a činnosť mozgu
Pre ženy je významnou minerálnou zložkou pri opakovanej vaginálnej mykóze
Podporuje činnosť horných a dolných dýchacích ciest

Zloženie:

Aktívna zložka
v 1 kapsule

Perilla frutescens - organický olej
335 mg

Acerola - extrakt
82 mg

z toho vitamín C
26 mg

Luteín a zeaxantín a šafránový olej
50 mg

z toho luteín
10 mg

z toho zeaxantín
0,5 mg

Haematococcus pluvialis - mikroriasy
20 mg

z toho astaxantín
0,5 mg

Soľ organického zinku
3 mg

z toho zinok
3 mg

Schizandra Čínska
10 mg

z toho schizandrín
0,5 mg

Hroznové semená - extrakt
10 mg

z toho proantokyanidíny
9,5 mg

Čučoriedky
10 mg

z toho antokyaníny
2,5 mg

Báza čierna
10 mg

z toho polyfenoly
3 mg

Čierna ríbezľa
10 mg

z toho rutín
0,1 mg

Arónia
10 mg

z toho ketachín
4 mg

Karotenoidy v sójovom oleji
7,5 mg

z toho zeaxantín
1,5 mg

Šafránové tyčinky
5 mg

Karotenoidy (paradajky)
10 mg

z toho lykopen
0,5 mg

Dávkovanie: nie viac ako 1 kapsula denne

Objem: 30 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Nie je vhodný pre tehotné alebo dojčacie matky

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce