Duolife ProRelaxin - relax

Duolife ProRelaxin - relax

29 €

Neodoláte: čo nám dodáva Duolife - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v neopakovateľnej akcii za 29 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Duolife

V akcii je od značky Duolife - tento artikel objednávajte vo výhodnej akcii za 29 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

DuoLife Medical Formula ProRelaxin – New

Nervová sústava

Neviete, ako sa vyhnúť stresu a podporiť duševnú rovnováhu? Tie najúčinnejšie riešenia ponúka dokonale vyvážené zloženie prírodných doplnkov k strave. To, čo nám dáva príroda, sa vďaka klinicky testovaným produktom zlúčilo do inovatívnej kompozície pre nervový systém, pokojný nočný spánok a emocionálnu rovnováhu. Vlastné duševné zdravie máme len pod svojou kontrolou. Sami najlepšie vieme, ako sa momentálne cítime a čo nás najrýchlejšie vyvedie z rovnováhy. Predchádzať stresu je v súčasnosti takmer nemožné.

Účinnou regeneráciou pre ľudské duševné zdravie je komplex cenných zložiek na podporu produkcie sérotonínu v mozgu.

Sérotonín:

V bežnej reči sa označuje ako hormón šťastia a dobrej nálady
Je jedným z najdôležitejších neurotransmitterov v ľudskom mozgu. Prenášajú impulzy medzi jednotlivými nervovými bunkami. Takúto funkciu zabezpečuje aj sérotonín
Ovplyvňuje našu náladu, emócie, celkovú kvalitu spánku a aj chuť do jedla
Zvýšiť hladinu sérotonínu v organizme dokážeme kvalitnou a vyváženou stravou doplnenou o komplexné sacharidy. Tie nachádzame v celozrnnom pečive alebo ryži.
V súvislosti s hormónom šťastia treba spomenúť aj príjem aminokyseliny tryptofán. Ten získavame aj zo stravy (napr. v morčacom mäse) a je nevyhnutnou zložkou pre produkciu sérotonínu.
Hormón šťastia je aj výborným pohladením pre nervy a pokojné uspávanie.
Po zotmení sa mení na hormón melatonín. Práve ten prispieva telu ku kvalitnému spánku.

Optimálna hladina sérotonínu má značný dopad na zdravý a spokojný život pre každého z nás. Všetci sa po náročnom pracovnom dni zaslúžime dostať do psychickej stability. Aktuálnym problémom sa pre nás čoraz viac stáva neschopnosť efektívne relaxovať. Za tým sa môže skrývať jednak osobná alebo profesijná vyťaženosť. Aj v jednom, aj v druhom prípade si treba osvojiť návyky pre správnu psychohygienu.

Hormón sérotonín sa v našom tele optimálne zvýši aj vďaka tráveniu voľného času v príjemnej spoločnosti a venovaniu sa viacerým záľubám. Každý deň by sme si mali dopriať aspoň 30 minút efektívnej pohybovej aktivity. S nedostatkom sérotonínu úzko súvisí aj znížená tvorba vitamínu D. Preto by mal byť pre nás povinný aj pobyt na slnku. Práve ten stimuluje v pokožke tvorbu déčka. Pred spaním sa treba dostať do absolútnej psychickej pohody a svoj organizmus nezaťažovať chemikáliami z jedla, kozmetiky a z menej kvalitného syntetického oblečenia.

Inulín

Tak ako neexistuje absolútne ticho, tak sa človek nedokáže dostať do ideálnej psychickej rovnováhy. Jedinečnou podporou sa pravdepodobne aj pre vás stanú účinné látky v klinicky testovaných kapsulách. Starostlivo vyberané ingrediencie pre požadované účinky môžeme nachádzať vo vzácnom inulíne.

Inulín a jeho ďalšie významné účinky na ľudský organizmus:

Je to polysacharid, jedinečný prírodný výťažok z čakanky koreňovej
V ľudských črevách funguje ako rozpustná vláknina
Má silný probiotický účinok
Priaznivo pôsobí na trávenie, vývoj kostí a pomáha predchádzať rakovine hrubého čreva
Podporuje vstrebávanie vápnika, upravuje hladinu cholesterolu a je vhodný aj pre diabetikov
Z prírodných surovín je jeho vyššie zastúpenie v cibuli, cesnaku, banánoch a vaječnom žĺtku

Zloženie

Aktívne látky
1 kapsula
2 kapsule

ProRelaxin - patentovaná látka
100 mg
200 mg

Chmeľ
40 mg
80 mg

Medovka
40 mg
80 mg

Levanduľa
25 mg
50 mg

Šafran
25 mg
50 mg

L-tryptofán
20 mg
40 mg

Maca
10 mg
20 mg

Spirulina
10 mg
20 mg

Dávkovanie: nie viac ako 1 - 2 kapsuly denne

Objem: 60 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Nie je vhodný pre tehotné alebo dojčacie matky

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce