Duolife ProStik - pohybový aparát

Duolife ProStik - pohybový aparát

29 €

V akcii je len tu čo berieme od značky Duolife - tento produkt máte po jednoduchej objednávke extra výhodne za 29 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Duolife

Perfektný od známeho výrobcu Duolife - tento tovar si môžete zakúpiť v hustej akciu za 29 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

DuoLife Medical Formula ProStik – New

Kĺby, kosti, svaly

Ako si udržať zdravý pohybový aparát? Pravidelne sa venujte športu, obohaťte svoju stravu o proteíny a komplexné sacharidy. Komplexnú výživu pre svaly a kĺby vám prináša aj unikátna kompozícia zložiek získavaných priamo z prírodných výťažkov. Tieto výživové doplnky nie sú žiadnou výsadou módy, ale skutočne pomáhajú telu prijímať a absorbovať látky v primeranom množstve. Výživové formuly sa odporúčajú fyzicky aktívnym osobám, ľuďom s nadváhou, u ktorých je vyššie percento zaťaženia kĺbov.

Pohybový aparát

Štruktúry pohybového systému sa opierajú predovšetkým o ľudskú kostru, svaly, šľachy a kĺby. Aby výživové doplnky pôsobili v maximálne možnej miere na zložitý pohybový aparát, musia obsahovať zložky ako ukazovatele komplexného podporného riešenia. Takéto aktívne zložky nachádzame v mnohých cenných rastlinách a rovnako aj v nutrične plnohodnotnej strave.

Vápnik

Zdravotný stav pohybového aparátu súvisí s dostatočným množstvom vápnika v kostiach a zuboch. Pre mnohých medikov je práve vápnik synonymom správneho fungovania pohybových mechanizmov. V kostných tkanivách je zastúpenie vápnika vysoko nad hranicou 90%. Len nepatrné množstvo sa nachádza v obehovom systéme.

Riziko rednutia kostí, svalové kŕče a zápaly kĺbov ohrozujú pacientov čoraz mladšej vekovej kategórie. So správnou funkciou vonkajšieho pohybového aparátu sa do úzkeho súvisu dostáva aj pohyb orgánov vnútri tela. Je nevyhnutné zdôrazniť, že poruchy pohybového aparátu sa často začínajú nepatrne, bez bolesti alebo napríklad s menšími lokálnymi opuchmi. Takéto zmeny často naznačujú vážne problémy so srdcom a celkovým cievnym systémom. Zabráňte, aby jeden zdravotný deficit ohrozil ďalšie životne dôležité funkcie. Vápnik je silnou podporou pre skvalitnenie pohybového aparátu, no nie jedinou. Nechajte sa zlákať účinkami mnohých rastlinných a živočíšnych výťažkov pre vitálne kosti a kĺby.

Kolagén

Jednotkou medzi výživovými doplnkami sa stáva kolagén z morských rýb. Prečo práve kolagén?

Kolagén je alfou a omegou pre spojivové tkanivá v ľudskom tele
Patrí k najdôležitejším bielkovinám. Tvorí ho viac než 20 aminokyselín
Viac než 70% kolagénu obsahujú bunky pokožky.
Hydratuje a spevňuje pokožku. Jeho kvalita a pôsobenie v pokožke nie je trvalé. Neustále sa mení a od 25.roku života jeho podiel výrazne klesá. Tým sa zhoršuje stav pokožky celého tela.
Kolagén má teda udržiavať spojivové tkanivá svalov a kostí. Tým sú pevnejšie a odolnejšie voči nárazom a fyzickej záťaži.

Morský kolagén je výnimočným produktom z radu svetovej biochémie. Je unikátny tým, že aj po spracovaní si zachováva významnú štruktúru trojitej špirály. Ide o tzv. helisu, ktorá sa nachádza len v bielkovinách živých organizmov. Vysokú biologickú hodnotu si zachováva aj modernou studenou technológiou. Takýmto postupom sa vyextrahuje cenný kolagén a vďaka svojim kvalitám neskôr získava prívlastky živý alebo biologicky aktívny.

Morský kolagén a jeho priaznivé účinky na ľudské zdravie:

Nepretržite obnovuje bunky kože. Zabraňuje ich dehydratácii a udržiava pružnosť pokožky
Spomaľuje proces starnutia. Odstraňuje pigmentové škvrny. Stáva sa významnou doplnkovou terapiou na zmiernenie príznakov celulitídy
Obsahuje aktívnu látku glycín. Skvalitňuje celkovú bielkovinovú hmotu v tele a rast kostí
Prináša optimálny stupeň výživy pre pohybové mechanizmy v tele

Zloženie:

Aktívne látky
v 1 kapsuly
v 2 kapsuliach

Morský kolagén
50 mg
100 mg

ProStik - patentovaná látka
25 mg
50 mg

Shilajit - Mumio
20 mg
40 mg

Vŕba - kôra
20 mg
40 mg

Harpagofit železatý
20 mg
40 mg

Pupočník ázijský
20 mg
40 mg

Archangelika lekárska
20 mg
40 mg

Dávkovanie: nie viac ako 1 - 2 kapsuly denne

Objem: 60 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Nie je vhodný pre tehotné alebo dojčacie matky

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce