Duolife Vita C - vitamín C

Duolife Vita C - vitamín C

29 €

Jasný hit, obľúbenej značky Duolife - tento hit môžete zaobstarať v sezónne zľave za 29 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Duolife

Tradičný bestseller, od kvalitného výrobcu Duolife - tento produkt obchodujeme vo výpredajové akciu za 29 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

DuoLife Vita C

Vitamín C

Chýba vášmu telu potrebná energia na zvládnutie bežných každodenných povinností? Ideálnym riešením sa pre vás môže stať prírodný kompletný vitamín C. Výživný komplex dopĺňa potrebné vitamíny a minerály v tele pre lepšiu vitalitu a dostatok energie.

V modernej spoločnosti absentuje zdravý životný štýl, pohyb a správne stravovacie návyky. Tieto každodenné neresti sa v plnej miere podpíšu na zníženej imunite a únave. Ľudské telo tak skôr podľahne vplyvu rôznych infekcií a zápalov.

Žite zdravo a plnohodnotne! Dôverujte výnimočným vitamínovým formulám s optimálnou dennou dávkou vitamínu C. Zdrojom céčka sa stávajú tie najbohatšie prírodné rastlinné zdroje. V zložení inovatívnych doplnkov k strave sa preto nachádzajú aj výťažky z aceroly.

Acerola

Acerola nesie pomenovanie aj barbadorská čerešňa. Jeto známy teplomilný ker s výraznými tmavo-červenými plodmi. Svojím vzhľadom pripomína európsku čerešňu. Je bohatým zdrojom vitamínu C. Má silné antioxidačné účinky.

Acerola a jej ďalšie priaznivé účinky na ľudský organizmus:

Je zdrojom energie. Potláča pocit vyčerpania, únavy a malátnosti
Priaznivo vplýva na srdcovo-cievny systém
Prečisťuje krv
Podporuje zdravé dýchanie
Zabraňuješíreniu reumatických príznakov
Udržiava správnu hladinu cukru a cholesterolu v krvi
Podporuje vstrebávanie polysacharidov cez tráviaci trakt
Podľa štúdií obsahuje približne také množstvo vitamínu C ako v 1 kg citrónov

Šípková ruža

Posilňujúce účinky na ľudský organizmus prinášajú aj výťažky z ruže šípovej. Tá obsahuje viac než 30-násobné množstvo vitamínu C, a to v porovnaní s tými najlepšími exotickými citrusmi. Je unikátnym zdrojom antioxidantov, minerálnych solí a organických kyselín.

Ruža šípová a jej vplyv na ľudský organizmus:

Posilňuje obličky
Má silný močopudný účinok
Využíva sa pri zápaloch a rôznych infekciách močových ciest
Zmierňuje príznaky anémie
Posilňuje steny žalúdka. Zlepšuje trávenie a detoxikuje organizmus
Využíva sa pri ochoreniach žlčníka a žlčových ciest
Je silným prírodným liečivom pri prechladnutí, kašli a bolesti hrdla
Zlepšuje kvalitu cievnych vlásočníc a kapilár
Zrýchľuje a zlepšuje hojenie rán. Zastavuje krvácanie

Jahody Camucamu

Jedným z najcennejších prírodných zdrojov vitamínu C sú aj jahody camucamu. Majú veľmi vysokú nutričnú hodnotu a pomáhajú ľudskému telu odolávať tým najnepriaznivejším vonkajším vplyvom. Výťažky z jahôd camucamu vysoko chránia bunečné štruktúry, zlepšujú náladu a vitalitu.

Jahody camucamu:

Sú jedným z najlepších anti – herpetických zdrojov
Používajú sa pri liečbe depresii a stavoch úzkosti
Liečia poruchu pozornosti a hyperaktivity

Dávkovanie: 25 - 50 ml denne

Objem: 750 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce