Echinfis

Echinfis, 50ml

16 €

Unikátny od popredného výrobcu FINCLUB - tento hit zoženiete v neopakovateľnej akcii za 16 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Dnes sme vybrali: od obľúbenej značky FINCLUB - tento artikel neprepásnite v časovej obmedzenej zľave za 16 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí.

Echinfis (Echinamax)

Prírodné antibiotikum, kľúčová zbraň proti infekcii

Echinaceu poznali už severoamarickí indiáni. Používali najmä jej koreň, menej zelené časti rastliny, a to najmä k ošetreniu zle sa hojacich rán, rôznych zápalov, ako aj po uštipnutí jedovatým hadom. Ich prostredníctvom sa s liečivými účinkami tejto rastliny zoznámili aj bieli osídlenci. Prvá správa o jej použití pochádza z roku 1850 od Gideona Lincecuma, ktorý napísal: “Tinktúra z koreňa tejto rastliny bola úspešne používaná pri silnom kašli a pri dyspepsii”. V Európe sa o jej liečivých účinkoch dozvedeli až začiatkom 20. storočia. Extrakt je získaný z celej rastliny Echinacea purpurea, vrátane jej koreňa. Za týmto účelom sa pestuje vo Fínsku. Látky, ktoré obsahuje sú významnými činiteľmi v boji so škodlivými voľnými radikálmi.

Kedy Echinfis pomáha:

znižuje náchylnosť k ochoreniu typu nádcha, chrípka, prechladnutie
skracuje priebeh vírusového ochorenia, aktivuje vlastné obranné látky organizmu
tíši kašeľ, bolesť v krku, je užitočná pri opakovaných zápaloch uší
podporný prostriedok pri rekonvalescencii a vysokej psychickej a fyzickej záťaži
zvonku sa používa pri poraneniach ako dezinfekcia
urýchľuje hojenie rán, pľuzgierov, vredov a ďalších kožných problémov
zvyšuje účinok bielych krviniek
zmierňuje zaťaženie vegetatívneho nervového systému, napr. pri cestovaní
vhodný pre osoby cestujúce do oblastí s veľkými teplotnými výkyvmi
pri bodnutí hmyzom, pri bolestiach zubov

V čom spočíva tajomstvo ECHINAMAXU?

Echinamax podporuje svojim účinkom zvýšenú činnosť imunitného systému v boji proti infekciám. Účinne pôsobí tam, kde ide o zvýšený nápor na imunitný systém, v období výskytu napr. chrípkových epidémií, alebo je organizmus oslabený predchádzajúcou infekciou či metabolickými chorobami (diabetes, chronické zlyhanie obličiek, poruchy výživy a pod.)Obsah: 1 ml extraktu = 24 kvapiek, zodpovedá 260 mg celej čerstvej rastliny Echinacea purpurea.Dávkovanie: 2 - 4 kvapky jeden až dvakrát počas dňa. Pre 60%-ný obsah alkoholu nie je vhodný pre deti.

Objem: 50ml

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce