Elm - Brest 20 ml - bachove kvapky

Elm - Brest 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

Neodoláte: s akostnou značkou A. Nelson&Co.Ltd - tento tovar si môžete nechať poslať v časovej obmedzenej zľave za 10,50 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Jasný hit, od firmy A. Nelson&Co.Ltd - tento hit získate s úžasnou cenovkou 10,50 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Elm - Brest (Ulmus procera)

Bachova kvetova esencia 20 ml - bachove kvapky

Elm je pre ľudí, ktorí sa cítia byť preťažení úlohami a vlastnou zodpovednosťou. Inak schopní a spoľahliví ľudia zrazu strácajú dôveru vo vlastné schopnosti a cítia sa podráždení. Mnohokrát práve k tejto skupine patrí úspešný manažér, pracujúci vo vedúcej funkcii, v ktorej je zodpovední i za úspech ostatných, napríklad lekári, učitelia, terapeuti, obchodní vedúci. Elm je vhodný v situáciách, kedy títo schopní ľudia zrazu cítia, že na svoje úlohy a zodpovednosť nestačia, že nezvládajú denný život, alebo že ich práve ten pohlcuje. Často je to, ale spôsobené tým, že si naberú príliš veľa práce bez toho, aby pritom dbali o vlastné zdravie. Nakoniec sa dostavujú depresívne rozpoloženia a pocit vyčerpanosti prepojený s dočasnými pochybnosťami o svojej sebaúcte. Samotná krátkodobá pochybnosť o svojich vlastných schopnostiach vedie k pocitu slabosti a neschopnosti.

Pozitívnym transformačným potenciálom (TP) Elm

je znovuobjavenie viery vo vlastné schopnosti a návrat k normálnej výkonnosti a sebaistote. Problémy sú opäť videné zo správnej perspektívy a človek preberá len toľko úloh, koľko je schopný zvládnuť. Zároveň mu zostáva i čas venovať sa vlastným potrebám.

Elm v skratke:

Pomáha zvládnuť: pocit prílišnej zodpovednosti, ktorá vyčerpáva, preťaženie, nespokojnosť so sebou samým, pochybnosti o svojej výkonnosti, strach zo zlyhania, malomyseľnosť u silných osobností, krátkodobá strata odvahy
Pozitívny TP: vrodená zodpovednosť, sebaistota, spoľahlivosť, statočnosť, odolnosť, dôvera vo vlastné schopnosti, rovnováha medzi aktívnou a pasívnou stránkou

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce