Fast Sleep - melatonín

Fast Sleep - melatonín

12,25 €

Obľúbený produkt originálne od labelu Good Nature - tento artikel je v túto chvíľu v neopakovateľnej akcii za 12,25 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Good Nature

Diskontný od originálneho výrobcu Good Nature - tento produkt máte na dosah ruky vo výhodnej akcii za 12,25 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Neplaťte inde viac než musíte.

Fast Sleep - pokojný spánok

Výživový doplnok

Tablety pre rýchlejšie zaspávanie

Fast Sleep – tablety patrí medzi výživové doplnky obsahujúce melatonín, hormón produkovaný mozgovou epifýzou, vitamíny skupiny B a rastlinné extrakty zabezpečujúce upokojenie a rýchlejší a dobrý spánok.

Melatonín

Melatonín, nazývaný aj spánkový hormón, podporuje dobrý spánok, čím druhotne ovplyvňuje zdravotný stav. Užívanie melatonínu približne dve hodiny pred spaním pomáha pri rýchlejšom zaspávaní a zvyšuje celkovú kvalitu spánku. Melatonín značne skracuje čas potrebný na zaspanie, predlžuje čas spánku a pomáha pri odstraňovaní porúch spánku. Hormón melatonín bol objavený v roku 1958 a je považovaný za silný hormón, ktorý sa prirodzene vytvára v tele a pomáha regulovať náš biorytmus – prirodzené telesné hodiny. Spínačom, ktorý ho riadi, je svetlo – keď denné svetlo mizne, hladina melatonínu sa začne zvyšovať. Tento proces trvá približne dve hodiny pred spaním – vtedy človek začne pociťovať ospalosť. Naopak ráno, keď oči zaregistrujú svetlo, mozog dostane signál, aby produkciu melatonínu zastavil.

Melatonín však nefunguje ako spúšťač spánku, funguje ako regulátor. Jeho dopĺňanie vo forme výživových doplnkov je veľmi vhodné pri určitých podmienkach – odporúča sa jedincom s poruchou biorytmu – pri extrémnych nočných sovách, pri poruche spôsobujúcej ranné vstávanie alebo pri zmenách pracovného času. V týchto situáciách, s ktorými súvisí nepravidelný alebo nežiaduci čas zaspávania a vstávania, je tvorba melatonínu nepravidelná a vytvára nesúlad medzi tým, kedy má človek spať a vstávať. V týchto prípadoch je veľmi vhodné užívanie výživových doplnkov obsahujúcich melatonín, aby bol jeho účinok pravidelný a zabezpečil pravidelný biorytmus – napomohol pravidelným vnútorným hodinám. Jeho užívanie je vhodné aj po víkende, ktorý naruší vnútorné hodiny.

Melatonín účinkuje aj pri cestovaní do iných časových pásem. Melatonín môže zmierniť príznaky sezónnej depresie. Depresia postihuje takmer 10 % celosvetovej populácie. Táto depresia súvisí so zmenami ročných období a vyskytuje sa pravidelne každý rok približne v rovnakom čase – koncom jesene a začiatkom zimy. Spánkový hormón môže zvýšiť hladinu rastového hormónu ľudí. Súčasťou organizmu je ľudský rastový hormón, ktorý je nevyhnutný pre rast a regeneráciu buniek. Vyššie hladiny tohto hormónu sú tiež spojené so zvýšením sily a svalovej hmoty.

Vitamín B

Vitamín B zabezpečuje správne fungovanie nervového systému a priaznivo vplýva na psychiku. Magnolia officianalis je známa priaznivým vplyvom na psychický stav človeka, griffonia simlicifolia zas ovplyvňuje nervový systém.

Dávkovanie:

1 tabletu rozpustiť v ústach bez zapíjania vodou - pred spánkom Fast Sleep je produkt obsahujúci rozpustné tablety, ktoré zabezpečujú dostatočné vstrebanie melatonínu do organizmu.

Balenie:30 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce