FIN Natur Kalcitabs

FIN Natur Kalcitabs

17 €

Tradičný bestseller, od kvalitnej značky FINCLUB - tento produkt objednáte za výhodnú cenu 17 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Limitovaná edícia produktu populárneho výrobcu FINCLUB - tento hit nájdete pri likvidácii skladu za neprekonateľných 17 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

FIN NATUR KALCITABS

Vápnik - vitamín D

Fin Natur Kalcitabs je výživový doplnok na doplnenie vitamínov, obsahuje revolučnú patentovanú látku Aquamin a vitamín D2 získaný z kvasiniek Saccharomyses cerevisiae. Tento produkt patrí do oblasti finclub produktov. Cena je pomerne stála – produkt je dostupný v kamenných obchodoch a ja v internetových obchodoch.

Prípravok Fin Natur Kalcitabs obsahuje:

Vápnik – je potrebný pre udržanie zdravých kostí a zubov, prispieva k optimálnej zrážanlivosti krvi, k normálnemu energetickému metabolizmu, k správnej činnosti svalov a funkcii nervových prenosov, podporuje tráviace enzýmy.
Vitamín D - má nespočetne veľa predností.
Vápnik – Aquamin – pochádza z čistej vody írskeho a islandského pobrežia. Získava sa z červenej riasy Lithothamnion species, ktorá počas svojho rastu absorbuje základné minerály z mora – v tom spočíva unikátne zloženie. Aquamin je vysoko biologicky dostupný, telo veľmi jednoducho vstrebáva jednotlivé nutrienty. Minerály pracujú synergeticky, celkový úžitok je preto vyšší ako keby sa minerály užívali samostatne.

Účinky vitamínu D:

prispieva k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu,
prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi
prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
prispieva k normálnej činnosti svalov
zúčastňuje sa na regulácii vstrebávania vápnika a fosforu
v črevách a obličkách sa vďaka nemu zvyšuje absorpciu minerálov
posilňuje imunitný systém
prispieva k udržaniu zdravých kostí a plnohodnotnému stavu zubov...

Vitamín D – je tiež známy ako „slnečný vitamín“, vitamín D je hormón, je rozpustný v tukoch, ktoré vaše telo môže produkovať voľne a samostatne čiže prirodzene. Eistuje celý rad vitamínu D, ale najdôležitejšie sú vitamín D2 a vitamín D3. Vitamín D3 – je známy aj ako cholekalciferol, je vyrobený pre našu pleť. Naše telo potrebuje vitamín D3 na rozličné funkcie – často ide o vstrebávanie vápnika a pevnosť kostí – prispieva to k celkovej rovnováhe.

Niektoré štúdie hovoria o tom, že vitamín D dokáže zmierniť príznaky sezónnej afektívnej poruchy. Za normálnych okolností sa vitamín D tvorí v koži pôsobením slnečného žiarenia z provitamínu. Existujú však faktory, ktoré limitujú využitie UVB na tvorbu tohto slnečného vitamínu v koži, t.j. ročné obdobie, lokalita, časť dňa, smog a vek. V zime sa dostáva do tela zväčša iba potravou živočíšneho pôvodu:

olej z rybej pečene
sleď
sardinka
losos
mäso
vaječný žĺtok
mlieko
mliečne výrobky
hríby
kvasnice
kakao
ďatle
rastlinné tuky a oleje
obilniny

V zelenine sa nachádza vo veľmi málom množstve, a je dôležité pripomenäúť, že varením sa tento vitamín neznehodnocuje.

Vápnik

Vápnik je najviac sa vyskytujúci esenciálny minerálny prvok. Vápnik sa nachádza vo veľkom množstve v potravinách. Nachádza sa predovšetkým v kostiach a zuboch.

Účinky vápnika v organizme sú rôzne a preto je potrebné ho dopĺňať. Vápnik je potrebný pre rast a správny vývin kostí u detí, prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, energetickému metabolizmu, k normálnej funkcii činnosti svalov, k normálnej funkcii nervovej sústavy a nervových prenosov, k správnemu procesu tráviacich enzýmov, podieľa sa na procese delenia a špecializácie buniek a je potrebný pre udržanie dostatočného stavu zdravých kostí a zubov, predchádza tak osteoporóze. Produkt patrí k produktom spoločnosti finclub.

Dávkovanie:

Dávkovanie konzultujte so svojím lekárom či lekárnikom. Ak užívate iné lieky informujte sa o funkcii oboch liekov. Výživový doplnok nie je určený na diagnostiku a liečbu. Nie je náhradou za pestrú stravu a je dôležité dodržiavať dávkovanie uvedené v príbalovom letáku. Odporúča sa jedna tableta denne - ráno po jedle.

Obsah balenia: 70 tabliet (závisí od druhu a balenia)Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce