Fintabs CD bori

Fintabs CD bori, 200 tabliet

17,50 €

Vaše možnosti obohacujúce od originálneho výrobcu FINCLUB - tento produkt máte na dosah ruky po zlacnenie za 17,50 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Prestížny od populárneho výrobcu FINCLUB - tento artikel sa na vás teší v hustej akciu za 17,50 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

Fintabs CD bori - pre pevné kosti vo vyššom veku

Doplnok stravy

Fintabs CD bori - pomáha predovšetkým populácii stredného veku, ženám v prechode a staršej generácii, kedy je minerály potrebné nielen dodávať, ale taktiež znižovať vyplavovanie vápnika z kostí. Je vhodný pre pacientov so zlomeninami a pre všetkých, u ktorých sa objavujú známky osteoporózy. Obsiahnutý bór a vitamín K1 výrazne znižujú vylučovanie vápnika z kostí, čo je veľmi dôležité, lebo vo vyššom veku je vstrebávanie vápnika problematické.

V súčasnej dobe je vážnym zdravotným problémom osteoporóza. Na Slovensku je touto chorobou postihnuté veľké množstvo obyvateľov. Osteoporóza (rednutie či odvápnenie kostí) býva nazývaná aj tichým zlodejom kostí, pretože dlho nebolí ani neprekáža. Je ale nebezpečná, pretože pri tomto postihnutí kostí dochádza k úbytku kostnej hmoty, znižuje sa pevnosť kostí a tým sa zvyšuje riziko zlomenín. Štatistika hovorí, že takmer 90 % zlomenín krčku stehennej kosti vzniká v súvislosti s osteoporózou a že v EU každých 30 sekúnd dochádza k zlomenine následkom tejto choroby. Preto je dôležité nečakať, kým osteoporóza príde, ale brániť sa v priebehu celého života, aby sme aj vo vyššom veku mohli byť sebestační, aktívni a nebáli sa zlomenín.

Kedy Fintabs CD bori pomáha:

výborný pre strednú a staršiu generáciu, pre ženy v prechode (vďaka bóru a vitamínu K1 znižuje uvoľňovanie vápnika z kostí)
vhodný pri zlomeninách
účinná ochrana proti osteoporóze
zaručuje kvalitný stav nechtov a pokožky
vďaka obsahu vitamínu K1 zlepšuje funkciu buniek, ktoré sa podieľajú na tvorbe a regenerácii kostí

Obsah v 1 tablete: dolomit 469 mg (vápnik 100 mg, horčík 60 mg), kremík 49 mg, prášok z aceroly 49 mg, vitamín C 15 mg, bór 0,75 mg, biotín 7,5 µg, vitamín K1 17,5 µg, vitamín D3 1,25 µg, neobsahuje cukor ani laktózu.Dávkovanie: dospelí 4 tablety denne,ráno a napoludnie pred alebo po jedle. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výrobok neobsahuje glutén.Balenie: 200 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce