Fish oil with Omega-3 Forte 1000mg 90 kapsúl

Fish oil with Omega-3 Forte 1000mg 90 kapsúl

9,20 €

Veľmi obľúbený produkt od top značky Zelený život - tento artikel je v túto chvíľu za bombastickú cenu 9,20 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zelený život

Jedinečná ponuka, čo odoberáme od výrobcu Zelený život - tento artikel je v túto chvíľu v neopakovateľnej akcii za 9,20 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Fish oil with Omega-3 Forte 1000mg 90 kapsúl

Výživový doplnok na ochranu pred chorobami srdca a ciev

Prečo sú dôležité omega-3 mastné kyseliny?

Kardiovaskulárne ochorenia už dlhšiu dobu vedú štatistiky chorobnosti a úmrtnosti v celom civilizovanom svete. Vedcov dávnejšie zaujíma otázka, či existuje súvislosť, spojenie medzi stravou a kardiovaskulárnymi ochoreniami. Eskimáci aj vďaka geografickým danostiam krajiny kde žijú patria medzi ľudí s najvyššou konzumáciou mäsa. Takmer výhradne sa živia iba tučnými morskými rybami a mäsom z tuleňov. Napriek tomu výskyt smrteľných srdcových ochorení je v tejto skupine ľudí minimálny.

Vedci začali skúmať, čo by mohlo byť dôvodom.

Zistili, že ryby, ktoré konzumujú, obsahujú veľké množstvo takzvaných esenciálnych, nenasýtených omega-3 mastných kyselín. Z týchto mastných kyselín v ľudskom tele sa tvoria hormónom podobné látky - prostaglandíny, ktoré sú dôležitými regulátormi napr. obehového systému, imunitných odpovedí či metabolizmu lipidov. Rybí olej obsahuje veľa EPA a DHA omega-3 mastných kyselín. Účinky EPA a DHA na ľudský organizmus, sú stále predmetom intenzívneho vedeckého výskumu.

Čo získame konzumáciou omega-3 mastných kyselín?

Pozitívne účinky ktoré možno pripísať rybiemu oleju a omega-3 mastným kyselinám sú napríklad:

má blahodarný vplyv na srdce a cievy
pomáha znižovať hladinu tukov v krvi
priaznivo ovplyvňuje krvnú zrážanlivosť.
znižuje zápalové procesy, môže pomáhať zmierňovať problémy pri postihnutí kĺbov
pozitívne vplýva na psychické zdravie a mozgové funkcie
podporuje optimálne fungovanie imunitného systému

Prečo je prípravok Omega-3 Fish Oil Forte dobrá voľba?

Je zrejmé, že pestrá, vyvážená strava by mala zahŕňať aj pravidelnú konzumáciu morských rýb. Na Slovensku vo všeobecnosti ľudia konzumujú málo morských rýb, tým pádom aj omega-3 mastné kyseliny.

Práve tu nám môžu pomôcť Omega-3 Fish Oil Forte mäkké želatínové kapsule. Jedná sa o vysoko koncentrovaný produkt, ktorý obsahuje 1000mg rybieho oleja s obsahom 33% EPA a 22% DHA mastných kyselín v jednej kapsule. V porovnaní s viacerými produktami, ktoré sú k dispozícii na slovenskom trhu a ktoré typicky obsahujú 18% EPA a 12% DHA mastných kyselín, výrobok Omega-3 Fish Oil je oveľa koncentrovanejší.

Odporúčané použitie Omega-3 Fish Oil Forte:

Denne 1-2 kapsuly zapiť primeraným množstvom tekutiny.

Obsah: 90 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce