Flexigel inovovaný

Flexigel inovovaný, 500 ml

31,50 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, s preslávenou značkou FINCLUB - tento tovar si môžete kúpiť za vynikajúcu cenu 31,50 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Perfektný od výrobcu FINCLUB - tento hit ľahko nájdete za výhodnú cenu 31,50 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Flexigel - pre pružné a ohybné kĺby

Kĺbová výživa

Flexigel je jedinečný kolagénový prípravok určený predovšetkým na problémy s pohybovým aparátom - kĺbmi, šľachami, väzivami. Hlavnou účinnou látkou je Colatech® - zvláštny typ enzymaticky hydrolyzovaného kolagénu, ktorý bol vyvinutý na základe najnovších vedeckých poznatkov. Tento kolagén je absolútne prírodný a je spracovaný špeciálnym patentovaným technologickým postupom, pri ktorom sa využívajú enzýmy. Tak vzniká preparát, ktorý je pre telo výborne využiteľný. Jeho vstrebateľnosť, a teda dostupnosť pre organizmus maximalizuje aj fakt, že ide o tekutý produkt - koloidný roztok. Obohatený je navyše o vitamíny skupiny B a horčík, ktoré podporujú a dopĺňajú účinok celého produktu. Chuť je vylepšená koncentrátom z čiernych ríbezlí. Je vhodný pre všetky vekové kategórie - deti v období rastu, športovcov, osoby staršie alebo s nadváhou, ženy po menopauze alebo ťažko pracujúce osoby s namáhanými kĺbmi.

Kedy Flexigel pomáha

obsahuje patentovanú zložku Colatech® - enzymaticky hydrolyzovaný kolagén
je obohatený o vitamíny skupiny B a horčík
vyživuje chrupavku, kĺby a kosti
pomáha nahradiť úbytok kolagénu
má priaznivý vplyv na kĺby aj chrbticu
pomáha zachovať dobrý stav pohybového aparátu
pomáha zlepšiť kvalitu vlasov, nechtov a pleti

Dávkovanie:

15 ml (3 čajové lyžičky) 3 x denne. U osôb s obmedzeným príjmom bielkovín (napr. pri problémoch s obličkami, fenylketonúrii a i.) konzultujte užívanie prípravku s lekárom. Preventívne stačí užívať dávku 3 - 4 čajové lyžičky denne.

Obsah: 500 ml

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce