Forever 25th Edition - parfum pre ženy

Forever 25th Edition - parfum pre ženy

53,53 €

Váš obľúbený produkt, od známej značky Forever - tento tovar si môžete nechať poslať v akcii za 53,53 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

Nie je prečo váhať, od originálneho výrobcu Forever - tento artikel je tu pre vás v akcii za 53,53 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

25th Edition Perfume Spray for Women

Forever living products

Krásna moderná dáma pri výbere vhodného parfumu prihliada na každý detail. Je však náročné prispôsobiť vôňu jemnej a zároveň sebavedomej a žiadanej ženskej osobnosti. Preto aj samotný výber parfumu podlieha istému manuálu. V ňom je spísaných niekoľko základných otázok. Na základe vašich odpovedí dokážu profesionálni parfuméri zhodnotiť, ktorý vonný typ najlepšie vystihuje váš temperament, požiadavky na kvalitu alebo dizajn flakónu.

Parfumy pre ženy

V prvom rade má parfum dokonale podtrhnúť vašu osobnosť. Ženy uprednostňujú ľahké, svieže, kvetinové vône, no nie je to pravidlom. Celková súhra vôní vám musí byť príjemná a vzbudzovať vo vás len tie najpríjemnejšie pocity. To všetko sa dá docieliť len vhodnou kombináciou vonných ingrediencií.

Jemnej a elegantnej ženskej osobnosti dokonale pristanú kvetinové vône. Takouto vôňou neurazíte žiadnu z dám. Perfektnú kombináciu nových vonných koncepcií tvoria priehľadné lupene ruží, biele lupienky jazmínu ľalie a magnólie.

Tento koncept bielej kytice ďalej podčiarkuje vôňa kaktusu a žltej frézie. Tie sa vinú brečtanovými lístkami a spolu vytvárajú príjemnú vôňu lesnej zelene. Ženskú zmyselnosť si ďalej dokonale podmaní závan jemných vetvičiek čerešňového dreva a patchouli. Na prirodzene hebkej a udržiavanej pokožke tela sa bude táto harmonická zmes vôní vynímať ako skutočný ženský klenot.

Vonný manuál má aj ďalšie dôležité body. Okrem toho, že má zdôrazniť vašu osobnosť, musí dokonale zapasovať podľa konkrétnej udalosti.

Dôležité sú teda všetky naše každodenné návyky, záľuby a plánované akcie, na ktorých chcete okúzliť aj svojou atraktívnou vôňou. Do zamestnania a na bežné denné stretnutia si vyberajte z jemných, ovocných, respektíve ovocno-kvetinových vôní. Treba sa vyhýbať ťažkým, silným a korenistým vôňam. Tie zanechávajú príjemnú vonnú stopu skôr na večerné slávnostné udalosti a rokovania. Čím výnimočnejší okamih, tým viac sa potrebujete dostať do centra pozornosti. To vám umožnia korenené, respektíve silné orientálne vône.

Chcete svojou vôňou podporiť jemný, no zároveň dôležitý hlboký ženský princíp? Parfum má tak “iskriť“ aj po teplej a zmyselnej vôni dreva. Tým dostatočne vyniknú ostatné jemné kvetinové línie. Parfum sa tak pre vás stane nielen atraktívnym, ale dokonale zmyselným a osobným. Bude vašou citovou záležitosťou. A to je to najviac, čo vám inovatívnou kombináciou jemných bielych kvetín a dreva dokážu predstaviť významné parfumérie.

Vôňa ruže je skutočnou srdcovou záležitosťou pre každú ženu

Obraz bielej, respektíve akejkoľvek inej ruže pôsobí nežne, no zároveň si aj v tých najväčších záhradách zachováva svoju dominanciu a hrdosť. To je tou najkrajšou a najsilnejšou zbraňou každej ruže.
Podľa odborníkov má ruža na ľudské zmysly a telo pozitívny očisťujúci účinok
Je prírodným afrodiziakom
Pôsobí upokojujúco, antidepresívne
Zaháňa strach, trému
Zbavuje našu myseľ zaťažujúcich, negatívnych myšlienok. Lieči smútok, sklamanie a neistotu
Prispieva k zdravej koncentrácii

V bielych parfumových koncepciách pre ženy nesmú absentovať ani pozitívne účinky jazmínu:

Vôňa jazmínových kvetov pôsobí priaznivo na ženskú psychiku a sebavedomie
Stimuluje umelecké vlohy
Je afrodiziakom
Harmonizuje a zlepšuje náladu

Obsah: 50 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce