Forever Aloe Vera Gelly

Forever Aloe Vera Gelly

15,33 €

Vaše možnosti obohacujúce originálne od labelu Forever - tento produkt objednáte za skvelú cenu 15,33 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

Exkluzívny od producenta Forever - tento hit zoženiete za jedinečnú cenu 15,33 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Aloe vera Gelly

Prírodna kozmetika Forever

Aloe Vera Gelly je 100% čistý Aloe Vera gél, účinkom sa vyrovná čerstvému výťažku z listu aloe. Svojou gélovou štruktúrou sa ľahko vstrebe hlboko do pokožky a upokojí ju, tiež nedochádza k znečisteniu oblečenia. Spolu s Aloe First predstavuje Aloe Vera Gelly prvú pomoc pri drobných poraneniach a nemali by chýbať v žiadnej domácej lekárničke. Aloe Vera Gelly je to pravé v prípade, že vaša pokožka si vyžaduje viac pozornosti, ako zvyčajne.

Aloe vera Gelly účinky:

Unikátne zloženie s vysokým obsahom Aloe Vera gélu má blahodárne účinky a to nasledovné:

upokojujúce
zvláčňujúce
zvlhčujúce
antibakteriálne
ochranné

Aloe Vera Gelly pomáha pri:

poraneniach pokožky, svalov, šliach
ekzémoch
psoriáze
lišajoch
akné
svrbení
opuchoch
bolestiach
infekciách
hemoroidoch
uštipnutí hmyzom
popáleninách
pri ultrazvukovom vyšetrení
mykóze
kiahňach
popraskanej pokožke suchej, fľakatej pokožke

Návod na použitie:

Aloe Vera Gelly sa aplikuje na postihnuté miesto pokožky tak, aby vytvorilo tenkú vrstvu filmu. Pre dokonalý liečivý účinok a zároveň dezinfekciu poranenia je dobré pred Aloe Vera Gelly aplikovať Aloe First Spray. Spolu sú tieto dva unikátne výrobky, z našej Aloe rady, prvou pomocou pri poraneniach pokožky pričom Aloe Vera Gelly predlžuje účinky Aloe First Spray. Upokojuje podráždenú a poranenú pokožku.

Kaderníci využívajú blahodárne účinky Aloe Vera Gelly pri ochrane pokožky hlavy pred farbením.

Obsah: 118ml

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce