Forever Arctic Sea

Forever Arctic Sea

28,02 €

No a toto chcete: od producenta Forever - tento produkt doručujeme za skvelú cenu 28,02 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

No tak toto je gól: s osvedčenou značkou Forever - tento tovar si môžete zaobstarať vo výhodnej akcii za 28,02 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Arctic Sea - omega mastné kyseliny

Výživové doplnky

Forever Arctic Sea® si môžete momentálne zakúpiť v tejto novej a vylepšenej forme. Okrem iného teraz obsahuje patentovanú zmes oleja z kalamárov, ktorý je bohatý na DHA, neuveriteľne čistý omega-3 rybí olej (omega 3 mastné kyseliny) a taktiež olivový olej, v ktorom sa nachádza kyselina olejová.

Táto špeciálna zmes je ponúkaná výhradne spoločnosťou Forever Living. Teraz poskytuje nie len o 33% viac DHA denne – v porovnaní s predošlým produktom, ale taktiež vyvážený balans medzi DHA a EPA pre optimálne zdravie a pohodu.

Rybí tuk a rybí olej patria medzi chronicky známe doplnky nie len pre deti. Využívajú ich taktiež profesionálny športovci a ľudia, ktorým záleží na kvalitnej strave. Dôvodom je hneď niekoľko priaznivých účinkov na organizmus.

Rovnováha medzi omega-3 a omega 6 mastnými kyselinami

V priebehu histórie ľudského stravovania mal človek len málokedy prístup k vyprážaným jedlám, prebytku rastlinných olejov, či falošným maslovým výrobkom. V súčasnosti ich však konzumujeme nadmerné množstvo a preto je dôležité udržiavať rovnováhu nutrične vyváženej stravy a teda aj ideálny pomer omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Od 1:1 až po 1:4 DHA:EPA. Živočíšny tuk so zvierat kŕmených obilím a z ďalších umelo predpripravených potravín obsahuje nadbytočné množstvo omega- 6 mastných kyselín. Preto je nutné znížiť ich príjem a zároveň zvýšiť príjem omega 3-mastných kyselín, ktoré sú obsiahnuté práve v Forever Arctic Sea®

Načo sú vlastne omega-3 mastné kyseliny dobré?

Ich prirodzený obsah môžeme sledovať v orgánoch akými sú mozog, oči a srdce. Preto je nutné dodávať ich telu v záujme zachovávania zdravia spomínaných orgánov. DHA zabezpečuje, že sa budú bunky mozgu, sietnice, srdca a ostatných častí nervového systému správne vyvíjať vo všetkých obdobiach života.

Navyše, viacero klinických štúdií preukázalo zníženie psychického úpadku v starobe u tých osôb, ktoré mali pravidelný prísun DHA mastných kyselín.

Forever Arctic Sea® pomáha aj pri:

Regulácii krvného tlaku a znižovaní cholesterolu
Nenasýtené mastné kyseliny majú význam pri nádorových ochoreniach – zabraňujú patologickému rozširovaniu zhubných buniek
Nenasýtené mastné kyseliny môžu pomáhať taktiež k udržaniu duševnej rovnováhy. Priaznivý vplyv bol zaznamenaný v zmierňovaní depresívnych stavov, nedostatku pozornosti, hyperaktivite, dyslexii, schizofrénii, bolestiach hlavy a stupňujúcej sa agresivite
Ekzémy, scuhá koža, psoriáza a zápaly kože
Lámavosť a vypadávanie vlasov
Reumatické ochorenia
Liečba cukrovky
Ochorenia zraku akými je nedostatočná zraková ostrosť, Crohnova choroba, či zelený zákal (zvýšený očný tlak)
Udržiavanie zdravia cievneho systému a podpora imunity

OBSAH: 120 kapsúl

Dávkovanie: 2 kapsule 3x denne spolu s jedlom

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce