Forever Awakening Eye Cream - očný krém

Forever Awakening Eye Cream - očný krém

18,69 €

Špičkový tovar, od Forever - tento produkt kúpite vo výpredajové akciu za 18,69 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

V akcii je od top výrobcu Forever - tento tovar si môžete nechať doručiť vo výhodnej akcii za 18,69 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Urobte si radosť.

Awakening Eye Cream

Forever living products

Optimálnu hydratáciu a pevnosť je nevyhnutné poskytnúť aj veľmi jemnej pokožke v očnej oblasti. Je to dosť náročná procedúra, keďže táto oblasť je náchylná na každé pôsobenie zvonku. Oči prezradia o nás toho azda najviac. A to nielen o našej momentálnej nálade, ale aj o celkovom zdraví. Očami len ťažko dokážeme klamať!

Krém proti vráskam

Neklamte seba ani svoje telo! Je aj tak silnejšie než vaša vôľa. Lepšie bude, ak sa zameriate na každodennú starostlivosť a účinnú redukciu tmavých kruhov, vačkov a vrások pod očami. Vaše oči budú odteraz pôsobiť maximálne oddýchnuto, sviežo a pokožka v očnej oblasti si aj po náročnom dni zachová pevnosť a hydratáciu. Prelomovým riešením je očný krém, ktorého zloženie je zamerané na patentované zložky s peptidovou technológiou. Tým sa perfektne vyhladí citlivá oblasť okolo očí a viditeľne sa redukujú vrásky.

Kolagén

V nových očných krémoch sa tak objavuje ako vysokoúčinná zložka práve kolagén s nízkou molekulárnou hmotnosťou. Tým efektívnejšie podporuje tvorbu prirodzeného kolagénu. Pokožku svojím zložením nijako nezaťažuje, ale ju perfektne ozdravuje.

Mať tak viditeľne redukované tmavé kruhy pod očami už v priebehu 15 dní? To nie je reklamný trhák, ale sila skutočných darov prírody. Za tým sa skrývajú jedinečné aktívne látky, ako napríklad butylénglykol. Výsledkom toho je pevnejšia a oblejšia pokožka v citlivej očnej oblasti.

Ďalším zázračným elixírom pre regeneráciu pokožky v oblasti očí je výťažok z kôry stromu albizia julibrissin:

Je to liečivá bylina, ktorá sa pôvodne pestovala v oblastiach južnej a východnej Ázie
Pomáha pri liečbe rôznych kožných ochorení
Zmierňuje opuchy
Má protizápalové účinky
Omladzuje
Je schopná nadvihnúť poklesnuté horné viečko
Dodáva jemnú sviežosť aj tej najcitlivejšej pokožke okolo očí

Priaznivé pôsobenie očných krémov s výťažkami albizie posilňujú aj aktívne látky darutozidu.

Darutozid – účinky:

Je významnou botanickou zložkou na regeneráciu jemného tkaniva pokožky v okolí očí
Zlepšuje pružnosť
Priaznivo pôsobí na pravidelné usporiadanie kolagénových štruktúr
Výrazne sa redukuje výskyt aj tzv. smiechových vrások

Vaše oči potrebujú prebudiť k životu? Okamžité výsledky prináša veľmi ľahký, svieži očný krém s vylepšenou receptúrou kolagénu:

Výrazne dopĺňa pružnosť, elasticitu oslabených miest na pokožke v okolí očí
Zabraňuje pretrhnutiu pokožky, teda vzniku jaziev, strií a vrások
Často je obohatený o aktívne pôsobenie draslíka, vodíka a vitamínu C
Zmierňuje podliatiny a modriny
Pomáha pri zmiernení nielen bežných estetických problémov, ale rieši aj komplikovanejšie chirurgické metódy na skvalitnenie pokožky v okolí očí
Je významnou medicínskou a kozmetickou látkou
Vďaka prelomovému kolagénu s nízkou molekulárnou váhou sa vaše oči skutočne „rozžiaria“

Obsah: 21g

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce