Forever Bee Honey - včelí med

Forever Bee Honey - včelí med

17,35 €

Tradičný bestseller, od top výrobcu Forever - tento hit môžete získať s neuveriteľnou zľavou za 17,35 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

Unikátny od top výrobcu Forever - tento hit získate s unikátnou zľavou za 17,35 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Forever Bee honey - včelí med

Výživové doplnky

Forever Bee Honey - včelí med

Včelí med má nespočetne veľa účinkov na ľudský organizmus a celkové zdravie. Predaj tohto medu je rozšírený skoro všade. Pre jeho blahodarnosť na organizmus a počet živín sa jeho cena pohybuje v rôznych sumách. Tento med je známy aj pod pojmom včelí propolis. Včely produkujú med tak, že lietajú z kvetu na kvet, nektár zbierajú a ukladajú, zmiešavajú ho s vlastnými enzýmami a potom ako med ho uskladňujú vo svojich úľoch. Med bol od počiatku uznávaný ako prvotná potrava dostupná človeku z prírody. Je zásobárňou výživných látok, ľahko stráviteľných pre deti aj dospelých. Med obsahuje veľmi veľa prospešných látok pre naše telo, slúži nám na udržanie obranyschopnosti a normálneho imunitného systému, ktorý nepodľahne ľahko všelijakým chorobám. Má antibakteriálne, antivírusové účinky. Odborníci uvádzajú, že med s peľom je jedinou prirodzenou potravou obsahujúcou všetky potrebné látky pre život.

Forever Bee Honey pochádza z vysoko položených púštnych oblastí v USA - obsahuje prírodné zložky. Je to veľmi chutný prírodný a výživný med doplnený prírodnými enzýmami. Med má výbornú chuť a je skvelým sladidlom. Je bohatý na sacharidy, minerálne látky, vápnik, fosfor... Veľmi rýchlo dopĺňa telu energiu, človek sa rýchlo zbaví únavy. Je cenný hlavne pre ľudí s poruchami trávenia, pretože cukor z medu je už predtrávený. Je vstrebávaný priamo, hneď po tom ako sa dostane do tráviaceho traktu. Existuje viacero druhov medu: agátový, púpavový, medovicový, lesný, repkový a malinový...

Med obsahuje:

dextríny
monosacharidy
glukózu – cukor hroznový
fruktózu – cukor ovocný
oligosachatidy
voda
bielkoviny (podľa pôvodu medu)
enzýmy
inhinin
vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C, D, H, K, E, P
vonné látky
prírodné farbivá – karotén
flavony
peľové zrnká
minerálne látky ako napr.: fosfor, vápnik, draslík, sodík, chlór, síra, horčík, železo, mangán, kremík a iné
včelia materská kašička
voľné organické kyseliny
aminokyseliny

Med nesmie byť zohriaty na väčšiu teplotu ako je 46°, pretože stráca väčšinu vitamínov a enzýmov – a takýto med by bol pre naše telo bezcenný.

Med je cennou potravinou pri výžive detí. , hlavne , svojim obsahom železa a medi zvyšuje obsah krvného farbiva (hemoglobínu) a podporuje tvorbu krvi. Má vplyv na rast a výživu orgánov.

Med sa môže podávať novorodencom od prvého týždňa života, ale iba v malých dávkach. Tento produkt nie je určený na diagnostiku a liečbu. Dávkovanie konzultujte so svojím lekárom.

Med účinky

Med je výbornou potravinou, ale ja skvelým prírodným liečiteľom na rôzne ťažkosti a ochorenia ako napr.:

ochorenia srdca
ochorenia tráviaceho traktu
problémy s močovým ústrojenstvom
pri chrípke
pri ochorení čierneho kašľa
pri tuberkulóze pľúc
rozširuje cievy
podporuje liečbu krvného tlaku
podporuje hojivosť rán a popálenín
dobrý po otrave hubami (pretože krv stráca po otrave glukózu)
proti nespavosti
dobrý pri nervovej vyčerpanosti
a iné.

Obsah balenia: 500 g

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce