Forever Bee Pollen - včelí peľ

Forever Bee Pollen - včelí peľ

15,74 €

Vaše možnosti obohacujúce od kvalitnej značky Forever - tento produkt obchodujeme za vynikajúcu cenu 15,74 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

Tradičný bestseller, čo nám dodáva Forever - tento tovar zakúpite s výnimočnou zľavou za 15,74 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Forever Bee Pollen - včelí peľ

Doplnok stravy

Forever Bee Pollen predstavuje včelí peľ, ktorý poskytuje široké spektrum výživných látok a má pre organizmus blahodárne účinky. Zvyšuje energiu, posilňuje imunitu, nervový systém a zároveň prispieva k správnemu fungovaniu čriev a tráviaceho ústrojenstva. Je liečivý, omladzujúci a má schopnosť bojovať proti rôznym chorobám. Vďaka týmto vlastnostiam je včelí peľ ako liek nápomocný a jeho použitie naozaj všestranné.

Daný včelí produkt sa získava čisto z prírodných kvetov, čím sa dosahuje vysoko prírodný efekt bez konzervačných látok. Je zberaný do špeciálnych zariadení z nehrdzavejúcej ocele, ktoré disponujú patentom. Vďaka tomu ide o výrobok bez akýchkoľvek umelých príchutí a farbív. Aj napriek mnohým vzácnym vlastnostiam cena včelieho peľu je prijateľná a jeho predaj dostupný.

Forever Bee Pollen obsahuje ľahko rozpustné vitamíny a minerálne látky, pre ktoré môže telo v istých prípadoch signalizovať absenciu, a tým dopĺňa ich nedostatok a posilňuje zdravie. Predstavuje najkomplexnejšiu potravu, ktorá je ľahko stráviteľná a vstrebateľná ľudským organizmom. Vitamíny sú organické látky, ktoré pomáhajú udržiavať rovnováhu metabolizmu v tele. Minerálne látky, sú anorganické látky, ktoré sú obsiahnuté v tele iba v malých množstvách. Ľudský organizmus si ich nie je schopný vytvoriť sám, preto je nesmierne dôležité zabezpečiť ich prísun.

Minerálne látky sú súčasťou mnohých enzýmov, ktoré urýchľujú procesy v tele. Označujú sa aj ako ochranné živiny. Zúčastňujú sa na výstavbe tkanív a zapájajú sa do rôznych metabolických procesov. K najdôležitejším patria vápnik a horčík, ktoré vzájomne spolupracujú pri regulácii srdca a prenose nervových podnetov. K ďalším významných prvkom daného produktu patrí železo a meď, ktoré sú dôležité pre vývoj červených krviniek. Fosfor je dôležitý pre transport energie. Zinok je hlavných ochranárom imunity a je dôležitý pri prenose genetickej informácie. Jód organizmus potrebuje na syntetizovanie hormónov v štítnej žľaze. Selén zase je významný antioxidant.

Forever Bee Pollen je zdrojom:

bielkovín a proteínov
aminokyselín
jednoduchých a zložitých cukrov
veľkého množstva vitamínov ( najmä celý komplex vitamínu B,C) a minerálnych látok
enzýmov a koenzýmov
mastných kyselín rastlinného pôvodu
zvyšuje energiu a vitalitu
posilňuje imunitný i nervový systém
napomáha tráviacemu ústrojenstvu
je účinný pri nechutenstve a strate hmotnosti
zneškodňuje jedy, čím je účinný pri alergiáchje účinný pri srdcovo – cievnych ochoreniach
napomáha pri zápche, ochoreniach pečene a žlčníka
pomáha pri poruchách spánku a depresiách – obsahuje zinok a B6, ktoré majú ukľudňujúce účinky na organizmusje nápomocný pri ochoreniach kĺbov, kože i očí
je účinný pri poruchách mužskej potencie
zmierňuje účinky žiarenia pri onkologických ochoreniach

Balenie: 1 kus balenia obsahuje 100 tabliet, 500 mg v jednej tablete

Dávkovanie: 3 krát 1 tbl počas dňa. Užívanie tohto, aj iného výživového doplnku konzultujte so svojim lekárom.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce