Forever Calcium - Vápnik

Forever Calcium - Vápnik

26,57 €

V zľave je kvalitné značky Forever - tento hit zoženiete za skvelú cenu 26,57 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

Radosť prinášajúci s akostnou značkou Forever - tento artikel neprepásnite v neopakovateľnej akcii za 26,57 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Forever Calcium - Vápnik

Výživové doplnky

Výživový doplnok ktorý dodáva organizmu dennú dávku vápnika, horčíka a vitamínu D. Dopomáha k rastu kostí, zdravým zubom, zrážanlivosť krvi, prenosu nervových impulzov a k tvorbe hormónov – inzulínu.

Forever Calcium

Je výživový doplnok ktorý dodáva dennú dávku vápnika pre organizmus. Obsahuje citrát vápenatý ultra vysokej hustoty, ktorý je ochutený vanilkovou príchuťou, kombinovaný s vitamínom D a horčíkom, ktoré zabezpečujú správne vstrebávanie vápnika do organizmu.

Citrát vápenatý absorbuje lepšie ako lacnejšia forma uhličitanu vápenatého. Je to jednoduchý a efektívny spôsob, ako zabezpečiť dostatočné množstvo vápnika pre podporu zdravia a kostí.
Vápnik a horčík sú v chelátovej forme. Tieto látky sú potrebné aby sa vápnik zabudoval do kostí a nezostal kolovať v krvi. Tvorba chelátu je proces ktorým sa minerálne látky stávajú stráviteľné. V chelátovej forme je vstrebávanie minerálu 3-10 krát lepšie ako v nechelátovej forme.
Vápnik sa považuje za dôležitý pre rast, zdravie zubov a kostí, no je nevyhnutný pre zrážanlivosť krvi a prenos nervových impulzov. Je nápomocný pre funkciu svalov a tvorbu hormónov, vrátané inzulínu. Je najdôležitejšou minerálnou látkou v ľudskom organizme ktorá pomáha posilňovať kosti. Vápnik je potrebný hlavne pre deti a mladistvých, v tomto veku sa ukladá do kostry. Je dôležitý pre zdravé fungovanie nervového systému. Do organizmu sa dostáva zo stravy najmä z mliečnych výrobkov. Pre ľudí alergických na laktózu je tento výživový doplnok najvhodnejší pre soplenie potrebného množstva vápnika na každý deň.

Účinky Forever Calcium

znižuje hladinu cholesterolu a chráni pred kardiovaskulárnymi chorobami
pomáha v tehotenstve pred rozvojom tehotenských kŕčov
chráni pred bolesťami kĺbov, reumatickými zápalmi kĺbov, ochoreniami kostí, zlomeninami
udržuje zdravú pokožku
pomáha pri citlivosti horných a dolných končatín
prispieva k posilneniu zubov a kostí
pomáha pri depresiách, podráždenosti a iných duševných ochoreniach
prispieva k lepšej funkcií svalov a tvorbe hormónov, vrátane inzulínu
dôležitý doplnok pri osteorporéze, pri zlomeninách – urýchľuje hojenie rán

Forever Calcium vlastnosti

výživový doplnok vanilkovej príchute
dodáva organizmu denné odporúčané množstvo vápnika
prispieva k spevneniu kosti a zubov
jednoduchá dávka vápnika
vhodný pre ľudí alergických na laktózu
ľahko sa rozpúšťa v žalúdku
obsahuje citrát vápenatý ultra vysokej hustoty
citrát vápenatý je forma vápnika ktorá je najviac vstrebateľná a nevyhnutná pre zdravie kostí
dôležitý doplnok pri osteorporéze, pri zlomeninách – urýchľuje hojenie rán

Dávkovanie: dospelí 2 až 4 tablety denne medzi jedlami, deti 1 tableta denne, na dobrý spánok 2 tablety večer

Upozornenie: Výživový doplnok by sa nemal užívať počas jedla, mohlo by dôjsť k zhoršeniu trávenia, lebo horčík viaže kyselinu chlorovodíkovú.

Balenie: 1 balenie obsahuje 90 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce