Forever Freedom

Forever Freedom

37,95 €

V akcii je len tu čo odoberáme od výrobcu Forever - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za úžasnú cenu 37,95 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

Zákazníkmi odporúčaný tovar, čo berieme od značky Forever - tento hit nájdete pri časovo obmedzenej akcii za 37,95 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Forever freedom

Kĺbová výživa

Náš produkt Forever Freedom patrí medzi najkvalitnejšie, na trhu voľne dostupné prípravky, ktoré zabezpečujú komplexnú kĺbovú výživu.

Forever Freedom je vyváženým výživovým doplnkom na kĺby, ktorý zabezpečuje nie len zdravie kostí, ale rovnako tak aj šliach a chrupaviek.

Forever freedom zloženie

Hlavnú zložku tohto vynikajúceho nápoja tvoria vyživujúce látky gélu z Aloe Vera, o ktorých sa dočítate nižšie, plus:

Síran glukosamínu (1500 mg na 120 ml) – tiež známy ako glukosamín sulfát obnovuje kĺby, šľachy a mäkké väzivo. Taktiež stimuluje chondrocyty k produkcii kolagénu a proteoglykánu. Má taktiež protizápalový účinok a dokáže sa vstrebať už 4 hodiny po ústnom použití.
Síran chondroitínu (1200 mg na 120 ml) – tiež známy ako chondroitín sulfát sa stará o výživu chrupaviek, tým že zabraňuje aktivite enzýmov podporujúcich jej rozpad. Obe tieto látky pomáhajú zachovať prirodzenú pružnosť chrupaviek a ideálne zloženie kĺbového maziva
MSM – metylsulfonylmetán (750 mg na 120 ml) – hlavný zdroj organicky dostupnej síry, ktorú telo potrebuje pre udržanie zdravých chrupaviek a kĺbov. Pomáha pri produkcii kolagénu, no je taktiež vhodný pri liečbe akné, popálenín, dny. Udržiava zdravé vlasy a nechty.
Vitamín C (250g na 120 ml)

V priebehu starnutia, ale taktiež aj pri športe dochádza k prirodzenému opotrebovávaniu našich kĺbov, pretože naše telo nie je schopné tvoriť v primeranom množstve látky zabezpečujúce zdravie chrupaviek a ideálne zloženie kĺbového maziva. Forever Freedom však vytvára prvú obrannú líniu v boji proti opotrebovaniu nášho pohybového aparátu, nakoľko ponúka unikátnu kombináciu a zosilňujúci účinok chondoritín sulfátu, glukosamín sulfátu spolu s MSM, vitamínom C a radou ďalších zdraviu prospešných látok, ktoré obsahuje Aloe Vera.

Forever Freedom - gél z Aloe Vera Gel patrí medzi výživové produkty s pravdepodobne najvšestrannejším použitím. Priaznivé účinky rastliny aloe vera sú nie len v modernej, ale aj v tradičnej medicíne známe niekoľko tisícročí.

Čo Vám vlastne produkt Forever Aloe Vera ponúka?

Obsah každého balenia tvorí prírodný a neochutený gél, ktorý svojim zložením pripomína prirodzenú šťavu, ktorú by sa Vám podarilo získať rozlomením listu tejto rastliny. Aloa pravá obsahuje polysacharid acemanán, ktorý je jej hlavnou účinnou látkou. Pri vnútornom užívaní pôsobí na aktiváciu imunitného systému a má taktiež antibakteriálny, antivirálny a antimikotický účinok. Vo voľnej prírode je Aloa pravá jedna z mála rastlín, ktorá vám pomôže pri účinnej dezinfekcii vzniknutých rán.

Výťažky z tejto rastliny preukázateľne pomáhajú pri nasledujúcich problémoch:

Ochorenia tráviaceho traktu ako napríklad zápcha a divertikulóza
Nedostatok vitamínov spôsobený nevhodným stravovaním
Kožné problémy (psoriáza, ekzém)
Artritída a astma

Aloe vera obsahuje

Okrem iného obsahuje Aloe Vera viac ako 200 farmakologicky významných látok, 75 výživových zložiek, 20, minerálnych látok, 18 aminokyselín a 12 vitamínov). Patria medzi ne:

Vitamíny (A, B1, B2, B6, B12, C, E ...)
Minerály a stopové prvky (vápnik, fosfor, draslík, sodík, chlór, mangán, zinok, meď, ale aj horčík, zinok a selén)
8 pre ľudské telo esenciálnych aminokyselín
Enzýmy
Kyselina listová mimoriadne vhodná pre ženy plánujúce tehotenstvo

Zachovaniu výživových kvalít cennej substancie, ktorú obsahujú listy tejto zázračnej rastliny napomáha aj unikátne gélové zloženie produktu Forever Freedom. V tejto súvislosti je dôležité správne pestovanie, ale aj spracovanie rastliny, ktorým sa predchádza oxidácii a následnému úbytku živín.

Gél Aloe Vera má adaptívnu funkciu, čo v praxi znamená, že Vám pomáha dopĺňať presne tie živiny, ktoré vášmu organizmu práve chýbajú. Týmto spôsobom napomáha prevencii a liečbe širokého spektra ochorení. Liečivá sila Aloe Vera sa prejavuje predovšetkým počas dlhodobého užívania, kedy zistíte, že viditeľne napomáha úprave vášho životného štýlu.

OBSAH: 1L

Dávkovanie: 0,5 - 1dl.denne (podľa zdravotného stavu)

Okruhy pôsobnosti Aloe Vera:

pri črevných a tráviacich problémoch.

Aloe Vera je vhodná pre odstránenie chronickej zápchy; zrýchľuje pobyh čriev-peristaltiku. Pomáha pri pálení záhy, gastritíde (zápal žalúdka), pri problémoch s pankreasom (podžalúdková žľaza), obličkami, žalúdočných a dvanástorníkových vredoch, ulceróznej kolitíde a pretože podporuje vylučovanie žlče, je vhodná i pri chorobách pečene. Pomáha aj pri akútnej hnačke, pretože znižuje vylučovanie vody, čo zabraňuje dehydratácii.

tlmí nežiaduce zápaly v tele, najmä zápaly poškodzujúce kĺbovú chrupavku.

Artróza je v súčasnosti najčastejším ochorením kĺbov; vyskytuje sa hlavne u osôb stredného a vyššieho veku, výnimkou však už nie sú ani mladšie vekové kategórie. Artróza vedie k výraznému zhoršeniu pohyblivosti kĺbov, bolestiam kĺbov a pokiaľ nie je správne liečená, často si vynúti operatívne riešenie s implantáciou kĺbovej náhrady. Aloe vera teda môže svojimi protizápalovými účinkami pomôcť predísť vážnemu poškodeniu kĺbov.

preventívna a doplnková liečba nádorových ochorení.

Významné zistenie o účinkoch aloe bolo publikované v odbornom časopise Japanese Journal of Cancer Research. Vedci z Okinawy tu informujú o možnosti prevencie nádorových chorôb pravidelným užívaním aloe vera. Nedávne výskumy ukazujú, že najmä vďaka obsahu tzv. lektínov a emodínov je aloe schopná spomaľovať rast a delenie nádorových buniek

účinná detoxikácia.

Šťava z aloe vera je účinný detoxikačný prostriedok - efektívne zbavuje telo nežiadúcich látok a jedov. Na podporu detoxikácie sa všeobecne odporúča užívanie aloe vera aspoň dvakrát do roka, a to vždy po dobu dvoch mesiacov na jar a jeseň.

imunita.

Aloe Vera Forever je vysoko kvalitný extrakt z aloe vera, pretože obsahuje min 7000mg polysacharidov v jednom litri. Takto vysoký podiel polysacharidov významne pomáha potláčať infekcie vírusového, bakteriálneho i kvasinkového pôvodu (Candida albicans).

cukrovka - diabetes mellitus.

Klinické štúdie preukázali pozitívny prínos užívania aloe vera pri ochorení cukrovkou. Pomáha chrániť beta bunky slinivky brušnej pred ich vyčerpaním, ale tiež bolo preukázané, že u pacientov, ktorí aloe užívali, došlo ku zníženiu hladiny cukru v krvi.

Anti-cholesterol.

Kvalitné aloe vera má priaznivý vplyv na hladinu cholesterolu, čo preukazuje rada klinických štúdií. Užívanie aloe významne podporuje správnu činnosť pečene a tým napomáha optimalizovať metabolizmus lipidov (tukov). Pozitívnym výsledkom je zníženie hladiny cholesterolu a ochrana organizmu pred kardiovaskulárnymi ochoreniami.

pomoc pri paradentóze.

Šťavu z aloe je pre jej výrazné protizápalové účinky možné využiť pre podporu hojenia postihnutých ďasien.

kožné poranenia, problémy, psoriáza.

Pri aplikácii na poranené miesta pôsobí aloe mierne anesteticky, uľavuje od svrbenia a opuchov, pôsobí na prekrvenie aj tých najhlbších vrstiev pokožky, v mieste poranenia zvyšuje prítok krvi ku poraneniu a stimuluje fibroplasty (kožné bunky zodpovedné za hojenie rán. Aloe Vera je vhodné na hojenie menších rezných rán, odrenín, popálením malého rozsahu, kútikov; vytvára zvlhčujúci film, vďaka čomu rany nevysychajú. Pri spálení slnkom, popálení spôsobených radiáciou pri liečbe rakoviny a iných meších popáleninách podporuje tvorbu nového epitelu a chráni pred bakteriálnou infekciou. V odbornom časopise International Health boli zverejnené výsledky kontrolovanej štúdie, kde potvrdili priaznivé pôsobenie Aloe Vera na psoriázu. Aloe Vera tiež pozitívne pôsobí pri ekzémoch a akné, vždy je však potrebné kombinovať vnútorné a vonkajšie použitie.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce