Forever Lean

Forever Lean

33,25 €

Ponuka pre vás: od popredného výrobcu Forever - tento hit ľahko nájdete výhodne za 33,25 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

Radosť prinášajúci so známou značkou Forever - tento tovar si môžete zaobstarať extra výhodne za 33,25 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Forever Lean

Doplnok výživy

Ide o produkt, ktorý sa skladá z dvoch zložiek:

vlákniny absorbujúcej tuk z listov indického figového kaktusu (opuncie),
bielej kidney fazuľky

Forever Lean zloženie

Fazuľka kidney je podľa najnovších štatistík na najvyššom mieste v nameraných hodnotách antioxidantov spomedzi všetkých zelenín. Táto fazuľa je charakteristická tým, že ju netreba špeciálne dlho variť.
Indický figový kaktus alebo či je pôvodom z časti krajiny od Kanady až po Ohnivú zem. V súčasnosti je najviac pestovaná v Mexiku, Brazílii, Bolívii, USA, Itálii, severnej a južnej Afrike a v Indii.
Plod sa konzumuje surový, všelijako upravovaný; v podobe džúsov, alkoholických nápojov, džemov; pridáva sa do rôznych cukroviniek, do čajových zmesí alebo sa z nej vyrába tekuté sladidlo.
Zelenina – najnovšie sa používajú stonkové segmenty, ktoré sú využívané dosť často ako zelenina - pri príprave jedla.
Najčastejšie sa z prerezaných stoniek alebo z celej rastliny odtrhujú časti a používajú sa ako objemné krmivo.
Farbivo – karmín alebo košenila- červené farbivo.
Múka – zo sušenej mletej sa pečie , ktorý je vhodný pri diétach.
Olej zo semien sa používa na farmaceutické účely, ďalej sa používa v kozmetike

Opuncie

Opuncie patria medzi kaktusy známe širokej verejnosti predovšetkým vďaka svojmu typickému vzrastu, tvorenému plochými článkami, ktoré vyrastajú vo viacerých poschodiach nad sebou. Tie majú oválny tvar, niekedy je aj v tvare hrušky, často pripomína figy. Farba je charakteristická tým, že prechádza od zelenej cez červenú až po žltú, podobnú farbu, často až rovnakú má aj dužina. Na povrchu sa nachádzajú jemné tŕne.

Podobné názvy (príbuzné) ß opunciu nájdeme aj pod názvom kaktusová figa, indiánske fíky, cactus pear, prickly pear, opuntia, opuntien, paddle cactus, nopales, opuntia ficus – india.

V opuncii sa nachádza veľa prospešných látok pre naše telo. Vo veľkej miere sú zastúpené minerály ako napr.:

draslík
fosfor
horčík
meď
sodík
selén
železo
zinok
vápnik

Opuncia je prospešná pre naše telo aj pre vysoké hodnoty vitamínov, ktoré obsahuje:

kyselina listová
niacín
vitamín C
vitamín A
vitamín B1
vitamín B2
vitamín B6

Forever lean patrí medzi produkty, ktoré pomáhajú blokovať vstrebávanie kalórii z tukov a cukrov do tela pomocou prírodných blokátorov. Vďaka chrómu pomáha prirodzenej schopnosti tela regulovať cukor v krvi a celkovo v organizme. Využíva sa aj pri diétach a pomáha udržať stabilnú hmotnosť.

Dávkovanie: Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe a na liečbu. Dávkovanie konzultujte so svojím lekárom.

Obsah balenia: 120 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce