Forever NatureMin

Forever NatureMin

18,69 €

Poctivý výrobok, s preslávenou značkou Forever - tento artikel pořizujte v jedinečnej akcii za 18,69 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

Toto si zamilujete: od obľúbeného výrobcu Forever - tento produkt kúpite v akcii za 18,69 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Neplaťte inde viac než musíte.

Forever NatureMin

Forever produkty

minerálne látky v tabletkovej forme
husté vlasy, silné kosti, zdravé zuby, posilnenie imunity, osteoporóza

Minerálne látky a stopové prvky sú nenahraditeľnou zložkou ľudského organizmu s celkom zásadným významom, ktoré si organizmus nevie vytvoriť sám, preto je potrebné ich získavať zo stravy alebo pomocou prírodných výživových doplnkov.

Ak telu chýbajú minerálne látky a nie je ich možné dopĺňať zo stravy v potrebnom množstve je dobre siahnuť po minerálnom výživovom doplnku Nature Min, ktorý obsahuje veľké množstvo minerálov a stopových prvkov. Minerály a stopové prvky sa vo výživovom doplnku nachádzajú vo vyváženej miere a preto ich ľudský organizmus vie efektívne využiť.

Nature Min je zmes minerálov, ktorý využíva minerálny základ z morského dna. Minerály z morského dna sú výborným zdrojom stopových prvkov. vytvorených z chelátových minerálnych prvkov v morských rastlinách a živočíchoch, ako chaluhy, morské riasy či krevety.

Obsahuje skoro všetky minerály, ktoré sa nachádzajú v ľudskom organizme, ako sú vápnik, fosfor, jód, železo, horčík, mangán, meď, zinok, selén, chróm, vanád, molybdén.

Minerály sú stavebnými látkami kostí a zubov, riadia činnosť srdca, svalov, tráviacej sústavy, ale ovplyvňujú aj činnosť nervovej sústavy Viacero z týchto minerálov plnia v ľudskom tele rôzne funkcie.ň

Pozitívne účinky Nature Min

pomáha pri prevencii osteoporózy najmä u žien v menopauze a vyššom veku
vďaka minerálom ako sú vápnik, fosfor, horčík pomáha pri stavbe a udržiavaní kosti a zubov, zlepšuje hojenie kosti pri zlomeninách, pomáha pri mineralizácií kostí
pomáha pri tŕpnutí v končatinách, uvoľňuje kŕče v lýtkach a stehnách
znižuje riziko srdcových chorôb
vhodný pre tehotné ženy pre výživu plodu, kojenie
odbúrava stres a upokojuje nervový systém
pomáhajú pri tvorbe hemoglobínu ( meď)
pomáha tráveniu a obnoveniu telesných tkanív
pomáha kontrolovať zloženie telesných tekutín a buniek ( rozpustné soli )pomáha pri problémoch s vlasmi, zlepšuje vypadávanie, posilňuje ich
pomáha k správnemu fungovaniu imunitného systému

Forever NatureMin:

ide o prírodný minerálny výživový doplnok, v ktorom minerály sú získavané z prírodných minerálnych usadenín morského dna
minerály sa vyskytujú v chelátovej forme – ľahko sa vstrebávajú a zabudujú do organizmu
tento minerálny výživový doplnok obsahuje minerálne látky a stopové prvky dôležité pre ľudský organizmus
je vynikajúci pre získanie pocitu istoty, že telo dostáva všetky minerálne a stopové prvky potrebné k naplneniu požiadaviek zdravého a vyrovnaného životného štýlu
perfektná zmes minerálov v každej tablete

Dávkovanie výživového doplnku:

4 až 6 tabliet denne ( v troch dávkach najlepšie ráno, na obed a večer s jedlom, aby sa jednotlivé látky v tabletkách vstrebali spolu s inými zložkami potravy).

Balenie : 180 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce