Forever Pro X2 čokoláda

Forever Pro X2 čokoláda

3,68 €

No a toto chcete: čo nám dodáva Forever - tento produkt dodávame za vynikajúcu cenu 3,68 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

Diskontný čo nám dodáva Forever - tento tovar si môžete zaobstarať v sezónne zľave za 3,68 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

FOREVER PRO X2 – CHOCOLATE

Výživové doplnky na rast svalov

Odborníci teraz vynašli, že adekvátny príjem bielkovín hrá veľmi dôležitú úlohu v zdravom programe riadenia hmotnosti – ide o kombináciu vhodného cvičenia a zdravej vyváženej stravy.

Forever pro x2 – ide o zmes izolátu sójového proteínu a izolátu srvátkovej bielkoviny.

Proteíny ako doplnok výživy sú hlavným zdrojom bielkovín. Ak má telo vyššiu záťaž a má vyššie nároky na energiu je potrebné dopĺňať bielkoviny, ktoré zabezpečujú dostatočnú regeneráciu a rast svalov.

Bielkoviny alebo proteíny, patria medzi biopolymery. Proteíny sú podstatou všetkých organizmov. V proteínoch sú aminokyseliny, ktoré sú vzájomne naviazané.

Keďže sú bielkoviny základným stavebným prvkom každého organizmu majú rôzne funkcie:

Stavebná - kolagén, elastin, keratín
Zaisťujú pohyb – aktín, myosin
Transportná a skladovacie – hemoglobín, transferín
Riadiaca a regulačná – enzýmy, hormóny, receptory
Ochranná – imunoglobín, fibrín, fibrinogen

Jedným dôvodom, prečo sú v procese chudnutia dôležité, je ten, že sa dôležitejšie z hľadiska udržania si aktívnej svalovej hmoty – dodržanie jej výživy.Táto svalová hmota zaisťuje rýchlejšie spaľovanie/ a efektívne spaľovanie tukovej hmoty – svalová hmota ostáva.

Svalová hmota spaľuje energiu aj v dobre, keď necvičíme. To znamená, že čím viac svalovej hmoty máme tým, ľahšie spaľujeme tuky a tým viac energie cez deň spálime. Preto je potrebné navýšiť podiel , ktoré budú kvalitné. Ich najvhodnejším zdrojom sú .

Ďalším dôvodom, prečo je dobré zaviesť do svojho jedálnička, ktorý by mal byť výživný a obsažný na všetky potrebné látky a minerály, je ten, že na rozdiel od sacharidov a cukrov, sú stavebným materiálom a zdrojom energie.

Tento produkt okrem toho, že obsahuje bielkoviny, potláča chuť do jedla. Niektorí sa môžu obávať, že spojením diéty a cvičenia môžu stratiť svoju svalovú hmotu, avšak opak je pravdou. Vzhľadom na to, že proteín je stavebným prvkom pre svalové tkanivo, produkt zabezpečuje dostatočný príjem bielkovín a môže pomôcť k ochrane straty svalovej hmoty.

Sója a srvátka sú vysoko kvalitné bielkoviny dobre preskúmané. Okrem toho produkt ponúka spojenie škorice a čokolády. Najlacnejšie a najlepšie proteíny sú už rozšírené. Predaj a cena súvisia hlavne s oblasťou, kde sa vyrába daný produkt.

Účinky čokolády:

zlepšuje náladu
nespôsobuje akné
obsahuje minerály – horčík, fosfor, draslík, meď, železo, vápnik,
má stimulujúce účinky – obsahuje kofeín a teobromín
obsahuje zdravé tuky – z kakaových bôbov
nepriberá sa z nej
prospieva zubom

Hoci účinky na náš organizmus vďaka sú veľmi prospešné, je potrebné jesť ju v primeranom množstve, treba však myslieť aj na jej . Oproti ostatným sladkostiam má tú výhodu, že má nízky glykemický index.

Dávkovanie: Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie a liečbu. Užívanie konzultujte so svojím lekárom.

Obsah balenia: 10 kusov v balení

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce