Forever Pro X2 škorica

Forever Pro X2 škorica

3,70 €

Diskontný s trendy značkou Forever - tento produkt kúpite za výhodnú cenu 3,70 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

Top produkt, originálne od labelu Forever - tento produkt máte za pár kliknutí za takmer veľkoobchodnú cenu 3,70 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

FOREVER PRO X2 – Cinnamon

Doplnky výživy na rast svalovej hmoty

Odborníci teraz vynašli, že adekvátny príjem bielkovín hrá veľmi dôležitú úlohu v zdravom programe riadenia hmotnosti – ide o kombináciu vhodného cvičenia a zdravej vyváženej stravy.

Forever pro x2 – ide o zmes izolátu sójového proteínu a izolátu srvátkovej bielkoviny.

Proteíny ako doplnok výživy sú hlavným zdrojom bielkovín. Ak má telo vyššiu záťaž a má vyššie nároky na energiu je potrebné dopĺňať bielkoviny, ktoré zabezpečujú dostatočnú regeneráciu a rast svalov.

Bielkoviny alebo proteíny, patria medzi biopolymery. Proteíny sú podstatou všetkých organizmov. V proteínoch sú aminokyseliny, ktoré sú vzájomne naviazané.

Keďže sú bielkoviny základným stavebným prvkom každého organizmu majú rôzne funkcie:

Stavebná - kolagén, elastin, keratín
Zaisťujú pohyb – aktín, myosin
Transportná a skladovacie – hemoglobín, transferín
Riadiaca a regulačná – enzýmy, hormóny, receptory
Ochranná – imunoglobín, fibrín, fibrinogen

Jedným dôvodom, prečo sú v procese chudnutia dôležité, je ten, že sa dôležitejšie z hľadiska udržania si aktívnej svalovej hmoty – dodržanie jej výživy.Táto svalová hmota zaisťuje rýchlejšie spaľovanie/ a efektívne spaľovanie tukovej hmoty – svalová hmota ostáva.

Svalová hmota spaľuje energiu aj v dobre, keď necvičíme. To znamená, že čím viac svalovej hmoty máme tým, ľahšie spaľujeme tuky a tým viac energie cez deň spálime. Preto je potrebné navýšiť podiel , ktoré budú kvalitné. Ich najvhodnejším zdrojom sú .

Ďalším dôvodom, prečo je dobré zaviesť do svojho jedálnička, ktorý by mal byť výživný a obsažný na všetky potrebné látky a minerály, je ten, že na rozdiel od sacharidov a cukrov, sú stavebným materiálom a zdrojom energie.

Tento produkt okrem toho, že obsahuje bielkoviny, potláča chuť do jedla. Niektorí sa môžu obávať, že spojením diéty a cvičenia môžu stratiť svoju svalovú hmotu, avšak opak je pravdou. Vzhľadom na to, že proteín je stavebným prvkom pre svalové tkanivo, produkt zabezpečuje dostatočný príjem bielkovín a môže pomôcť k ochrane straty svalovej hmoty.

Sója a srvátka sú vysoko kvalitné bielkoviny dobre preskúmané. Okrem toho produkt ponúka spojenie škorice a čokolády. Najlacnejšie a najlepšie proteíny sú už rozšírené. Predaj a cena súvisia hlavne s oblasťou, kde sa vyrába daný produkt.

Dávkovanie: Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie a liečbu. Užívanie konzultujte so svojím lekárom.

Obsah balenia: 10 kusov v balení

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce