Forever R3 Factor

Forever R3 Factor

33,80 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu od kvalitnej značky Forever - tento tovar si môžete zaobstarať v časovej obmedzenej zľave za 33,80 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

Top produkt, s trendy značkou Forever - tento produkt dodávame za jedinečnú cenu 33,80 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Forever R3 Factor

Aloe vera - krém na tvár

R3 Factor v preklade znamená R – retain (udržanie), R – restore (obnovenie) a R – renew (oživenie) pokožky. Tieto tri R hovoria o troch dôležitých krokoch k cieľu. Cieľom je mladšia, svieža, hydratovaná, vypnutá pokožka so zdravým vzhľadom. R3 Factor patrí k výrobkom starostlivosti o pleť obsahujúcim aloe vera rastlinu. Okrem tohto zázračného prírodného lieku Skin Defense Cream obsahuje rozpustný kolagén, alfahydroxykyseliny – AHA kyseliny, vitamín A a vitamín E.

Aloe vera účinky:

má upokojujúce účinky
je silným antiseptikom,
má protizápalové účinky
pomáha pri kožných ochoreniach
pomáha pri liečbe ekzémov

Kolagén:

spomaľuje proces starnutia
podporuje pružnosť pokožky
zvyšuje schopnosť pokožky absorbovať vlhkosť
jeho nedostatok spôsobuje tvorbu vrások
ak v tele chýba, prejaví sa to ako suchá pleť bez pružnosti
obmedzuje vytváranie strií
je účinný proti celulitíde
vyhladzuje jazvy a jazvy po popáleninách
pomáha pri liečbe akné a pri ružovke

V bielkovinách tvoriacich pokožku sa nachádza približne 70% kolagénu. Fibroplasty tvoriace kolagén sú zodpovedné za pružnosť a pevnosť pokožky. S úbytkom kolagénu sa pleť stáva ochabnutejšou. Úbytok kolagénu nastáva po 25. roku života a prejavuje sa ako starnutie pokožky. Vyskytujú sa prvé vrásky, vlasy sa stávajú matnejšími, nechty menej pevnými. Podobne je to s kosťami a svalmi, nedostatok kolagénu spôsobuje ich ochabnutie a zhoršenie stavu. Množstvo kolagénu v organizme klesá celý život, najviditeľnejšie stopy po úbytku kolagénu sa prejavia až v tretej dekáde života. Je závislý od vitamínu C, len s jeho podporou sa vytvára dostatočné množstvo kolagénu. Vitamín C si telo samo nevytvára, preto je určite potrebné prijímať ho v strave alebo vo forme výživových doplnkov.AHA kyseliny

Medzi AHA kyseliny alebo ovocné kyseliny patrí kyselina glykolová, kyselina citrónová, kyselina vínna, kyselina jablčná a kyselina mliečna. Vyskytujú sa bežne v prírode.

ich úlohou je odstraňovať z povrchu pokožky odumreté bunky, ktoré zabraňujú zvlhčovaniu pokožky a zároveň bránia prieniku hydratačných krémov do pokožky, pôsobia ako prirodzený peeling
odstránenie takýchto odumretých buniek uvoľní cestu novým a zdravým bunkám
hĺbkovo čistia pokožku, sťahujú akné
zanechávajú pokožku vypnutejšiu
pri peelingu zároveň zjemňujú pleť
pôsobia aj ako prírodné zosvetľovače – odstraňujú pigmentové škvrny
vyhladzujú jazvy a nerovnosti pleti
upravujú mastnostu pleti

Vitamín A:

jeho funkciou je zabezpečiť rast a obnovu buniek
bojuje proti toxínom
chráni pokožku pred UV žiarením

Vitamín A, nazývaný aj očný vitamín, chráni telo pred infekciami, podporuje zdravé oči a chráni ich pred chorobami. Jeho nedostatok spôsobuje šeroslepotu. Chráni naše srdce, je dôležitý pre správny rast a vývoj kostí a zubov. Podporuje tvorbu progesterónu a chráni plod počas tehotenstva.

Vitamín E:

má silné antioxidačné vlastnosti
chráni pokožku pred ultrafialovým žiarením
bojuje proti voľným radikálom a tým spomaľuje proces starnutia
pomáha pri liečbe akné
zmierňuje kožné ochorenia

Vitamín E je dôležitý pre plodnosť, chráni pred potratmi, je dôležitým vitamínom podporujúcim plodnosť a činnosť pohlavných žliaz. Jeho nedostatok môže spôsobiť sterilitu, potraty a spomaliť hojenie rán. Podporuje tvorbu červených krviniek a znižuje krvný tlak.

Všetky tieto ingrediencie starostlivo namiešané v kréme R3 Factor (Skin defense cream) spolu podporujú obnovovací proces pokožky. Tento proces zvyčajne trvá 21- 28 dní, preto je potrebné R3 Factor (Skin defense cream) používať minimálne rovnako dlhý čas.

Ako napovedá názov, krém je vhodný na udržanie, obnovenie a oživenie pokožky. Vďaka aloe vera, AHA kyselinám, vitamínom A a E zaručuje vynikajúcu starostlivosť s cieľom udržať pokožku hydratovanú a pružnú pri čo najmenšom podráždení.

Návod:

pre dosiahnutie viditeľných výsledkov používajte ráno a večer. Aplikujte na oblasť pokožky tváre, dekoltu a krku.

Obsah: 56,7g

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce