Forever Vitalize for Men

Forever Vitalize for Men

28,45 €

Špičkový tovar, originálne od labelu Forever - tento hit zaobstaráte pri práve prebiehajúcej akcii za 28,45 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

Urobte si radosť: od značky Forever - tento hit môžete zohnať za úžasnú cenu 28,45 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Forever Vitalize for Men

Prostata - Forever produkty

Výrazy ako „prostenal“ sú vám určite známe so sledovania reklám. Čo však majú všetky produkty s podobným označením spoločné? Jendá sa o zdravie prostaty. Forever Vitalize for Men je výživový doplnok určený špeciálne pre mužov. Pri spojení s o zdravou výživou, vhodnou životosprávou a športom, výrazne napomáha k udržaniu zdravia prostaty. Rakovina prostaty, hypertrofia prostaty a iné ochorenia prostaty patria medzi problémy, ktoré sa od istého veku začínajú týkať takmer každého muža. Z toho dôvodu je dôležité poskytnúť telu vysokofunkčnú zmes účinných rastlín, vitamínov, minerálov a antioxidantov, pomocou ktorých je možné dosiahnuť optimálnu funkciu močového ústrojenstva, zdravie semenníkov a v neposlednom rade – predstojnej žľazy, resp. prostaty.

Vyšetrenie prostaty, biopsia prostaty, liečba a rôzne operácie patria medzi nepríjemné zákroky, ktorým je však možné predchádzať úpravou životného štýlu. Vitalize for Men patrí medzi produkty, vďaka ktorým je možné zlepšiť zdravie prostaty a tým pádom aj kvalitu erekcie, či správnu funkciu močovodu a samotného močenia.

Patentovaná zmes rastlín

Vitalize for Men tvorí patentovaná zmes bylín, medzi ktoré patrí saw palmeta, pygea a tekvicové semiačka. Všetky tieto rastliny majú spoločnú jednu vec. Či už v odbornej, alebo tradičnej medicíne sa už stáročia používajú na podporu správnej funkcie prostaty.

Špeciálna zmes živín

Pre produkt Vitalize for Men je charakteristická aj špeciálna zmes živín cielene volených tak, aby podporovali zdravie mužov. Patria k nim:

Vitamíny C,D,E a B6 ich hlavnou funkciou v kontexte udržania zdravia prostaty je tvorba hormónov
Selén
Zinok

Kombinácia týchto prvkov má synergický efekt, čo znamená, že vzájomne sa ich priaznivý vplyv na organizmus znásobuje. Vitalize for Men zároveň obsahuje vyvážené množstvo kvercetínu a lykopénu, ktoré rovnako priaznivo vplývajú na vitalitu mužského organizmu a špeciálne na zdravie prostaty.

Vitalize for Men navyše obsahuje jedinečnú formu kyseliny hyalurónovej s nízkou molekulovou hmotnosťou a taktiež polyfenoly v takom množstve, ktoré dokonca zodpovedá skonzumovaniu jedného granátového jablka.

Dbajte teda na zdravie svojej prostaty a využite vhodnú prevenciu, ktorú vám ponúka Vitalize for Men. Tento doplnok výživy obsahuje celú radu pre mužský organizmus prospešných látok, ktoré aktivujú imunitný systém a podporujú celkovú vitalitu organizmu.

OBSAH: 60tbl.

Dávkovanie: 2tbl. denne

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce