Forever Vitalize for Women

Forever Vitalize for Women

28,45 €

Akostný od firmy Forever - tento produkt doručujeme s VIP zľavou pre každého za 28,45 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 79€. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

Top produkt, s preslávenou značkou Forever - tento artikel odporúčame extra lacno za 28,45 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Neplaťte inde viac než musíte.

Forever Vitalize for Women

Výživový doplnok pre ženy

Vitalize for Women je všestranne účinný produkt vhodný špeciálne pre ženskú populáciu, ktorý napomáha pri problémoch, ktorú sú typické pre nežnejšie pohlavie. Infekcii močových ciest, zápalu močových ciest a ich prechladnutiu je možné účinne predchádzať užívaním liečivých prípravkov z brusníc. Vitalize for Women je ideálny prostriedkom na prevenciu viacerých ženských ochorení, no taktiež veľmi priaznivo pôsobí pri liečbe a udržaní vitality zdravého organizmu.

Vitalize for Women ďalej pomáha odstraňovať nepohodlie spôsobené PMS (predmenštruačný syndróm), alebo menopauze. Pre menopauzu ako takú sú charakteristické nie len hormonálne zmeny, ale aj s tým súvisiace špeciálne požiadavky na výživu. U žien môže dochádzať napríklad k rednutiu kostí, čomu je však možné účinne zabrániť.

Patentovaná zmes ovocia, bylín, vitamínov, minerálov a látok bohatých na antioxidanty Vitalize for Women je špeciálne navrhnutá tak, aby rešpektovala potreby vývoja ženského organizmu v každej fáze životného cyklu.

Čo všetko Vám vlastne Vitalize for Women ponúka?

Špeciálna zmes byliniek, ktoré boli už v tradičných receptoch používané na udržiavanie hormonálnej rovnováhy organizmu.

Jablkový prášok
Múčenka
Plody schizandry
Brusnicový prášok

Všetky tieto zložky sú cielene skombinované tak, aby mali synergický účinok. Klinicky testovaný brusnicový prášok je vyrobený patentovaným procesom, vďaka ktorému sa účinné látky absorbujú do organizmu intenzívnejšie ako z celých brusníc. Ďalšia patentovaná technológia bola využitá na ochranu živín v brusniciach tak, aby neboli zničené žalúdočnou kyselinou a aby mohlo dochádzať k ich postupnému vstrebávaniu v organizme.

Špeciálna zmes živín

Vitalize for Women obsahuje aj nasledujúce látky, ktoré boli špeciálne zvolené tak, aby vyvážene podporovali zdravie hormonálnej sústavy žien.

Horčík
Vitamín C a B
Patentovaná forma železa
Vápnik

Tieto látky patria zároveň medzi substancie, ktoré pôsobením stresu a taktiež aj kvôli nepriaznivým účinkom antikoncepcie a bežných liekov, v organizme rýchlo vyčerpávajú. Vápnik a železo zároveň poskytujú stavebný materiál pre opornú sústavu žien.

OBSAH: 120 tbl.

Dávkovanie: 2 tbl 2x denne (ráno a večer)

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce