Fortesatabs

Fortesatabs, 60 kapsúl

27 €

Diskontný od kvalitnej značky FINCLUB - tento produkt máte na dosah ruky s výnimočnou zľavou za 27 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

V akcii je práve teraz obľúbenej značky FINCLUB - tento produkt posielame v perfektnej akcii za 27 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Fortesatabs

Výživové doplnky STARLIFE

- Vďaka endorfínom je boj s únavou a bolesťou oveľa ľahší

Fortesatabs obsahuje štandardizovaný TurmiPure™ kurkumín extrakt získaný a kurumy dlhej a aminokyselinu DLfenylalanín.TurmiPure™ - získava sa z kurkumy dlhej známej ako indický šafrán (jedna z hlavných zložiek kari korenia). Okrem kulinárstva bola vo východnej medicíne používaná pri črevných, obličkových či žlčníkových problémoch, pri bolestivých zápaloch kĺbov, pri menštruačných problémoch.Kurkuma je zdrojom kurkumoidov - látok, ktoré pôsobia ako antioxidanty, vykazujú určité protizápalové účinky, podporujú funkciu pečene a podžalúdkovej žľazy, sú nápomocné pri hojení, priaznivo ovplyvňujú imunitu.DL-fenylalanín - aminokyselina ovplyvňujúca prenášanie vzruchov v mozgu. Podporuje tvorbu endorfínov (hormónov šťastia - vyplavujú sa napr. pri strese či svalovej záťaži), ktoré po uvoľnení do mozgu tlmia bolesť a navodzujú dobrú náladu. Z týchto dôvodov je možné DL-fenylalanín použiť ako prirodzené analgetikum pri prekonávaní bolesti chrbtice, hlavy, kĺbov aj zubov.

TurmiPure TM kurkumin extrakt:

je zdrojom antioxidantov
má silný protizápalový účinok – úľava pri zápaloch kože, kĺbov, svalov, čriev
vhodný pri psoriáze, pri reume, menštruačných bolestiach, pri obličkových a žlčníkových problémoch
podporuje činnosť pečene a pankreasu
vhodný pri Alzheimerovi a roztrúsenej skleróze – pomalší priebeh ochorenia
priaznivo ovplyvňuje iminitu

DL-fenylalanin:

podporuje tvorbu endorfínov – hormónov šťastia, ktoré (napr. pri svalovej alebo stresovej záťaži) po uvoľnení do mozgu tlmia bolesť a spôsobujú dobrú náladu
pôsobí ako prirodzené analgetikum pri bolestiach krížov, chrbtice, hlavy, kĺbov, zubov
podporuje duševnú sviežosť, zvládanie stresu, pôsobí proti psychickému vyčerpaniu
ochraňuje pečeň
tlmí chuť do jedla

Odporúča sa aj pri psychickej únave, podporuje odolnosť voči stresu, duševnú aj sexuálnu výkonnosť. Je vhodným doplnením pri chudnutí - podporuje uvoľňovanie hormónov, ktoré tlmia chuť do jedla.Dávkovanie: 2 tablety denne, cca 15 min. pred jedlomPrípravok nie je určený pre dlhodobé podávanie, nie je vhodný pre deti, adolescentov, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s fenylketónúriou, s vysokým krvným tlakom, s poruchou žlčových ciest a žlčovými kameňmi, opatrnosť je nutná aj u osôb s poruchou zrážanlivosti krvi.

Obsah: 60 kapsúlUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce