Forteslim Malina

Forteslim Malina

28,96 €

Jedinečná ponuka, pochádzajúce od značky Strong Nature - tento produkt obchodujeme s unikátnou zľavou za 28,96 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Strong Nature

Poctivý výrobok, od top výrobcu Strong Nature - tento hit získate v jedinečnej akcii za 28,96 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sa tešíte na svoju objednávku?

FORTESLIM MALINA

Výživový doplnok od Strong Nature

Výživový doplnok, ktorý slúži na prípravu studeného nápoja s malinovo - mätovou príchuťou. Výživový doplnok obsahuje extrakty zo zelenej kávy a glukomanánu. Studený nápoj je vhodný na dlhodobé, každodenné užívanie.

Zelená káva a jej účinky

Zelená káva je účinný antioxidant, ktorý bojuje proti voľným radikálom, ktoré poškodzujú bunky
Zelená káva podporuje chudnutie a zabraňuje ukladaniu tukov a tvorbe tukových zásob
Pomáha udržiavať správnu hladinu cukru krvi
Podporuje správny krvný tlak
Zelená káva podporuje zdravé srdce.

Glukomanán

Je vláknina, ktorá je rozpustná vo vode
Glukomanán v kyslom prostredí žalúdka viaže na seba tekutiny (vodu) a dokáže zvýšiť svoj objem až 200 násobne a preto nám dodáva pocit plnosti
Kalorická hodnota glukomanánu je nulová, pretože sa počas trávenia nerozkladá na jednoduché stráviteľné cukry
Glukomanán je vláknina na chudnutie
Glukomanán podporuje zdravé chudnutie
Podporuje zníženie hmotnosti
Účinná látka na spaľovanie tukov
Udržuje správny cholesterol v krvi.

Funkcia glukomanánu

Glukomanán vsiakne vodu do seba a zvyšuje svoj objem
Po zvýšení objemu sa vytvorí gélovitá hmota, ktorá naplní žalúdok a dodáva pocit sýtosti a plnosti
Glukomanán na seba viaže z prijatej potravy tuky, olej, cholesterol a vynáša ich z tráviaceho traktu von a preto je ich kalorická hodnota nulová
Znižuje glykemický index potravín. Glykemický index potravín je číslo, ktoré vyjadruje umiestnenie potraviny v rozmedzí od 0 do 100 a to v závislosti od toho, ako rýchlo sa cukor (sacharidy) z potraviny vstrebávajú do krvi.

Svetol®

Je chránená patentovaná značka firmy Naturex SA, Francúzsko
Je sušený extrakt zo zrniek zelenej kávy
Extrakt zo zelenej kávy obsahuje chlorogénové kyseliny, sú to organické kyseliny, ktoré sa nachádzajú v rastlinách a ovocí.

Chlorogénové kyseliny

Sú silné účinné antioxidanty
Znižujú vstrebávanie glukózy do tenkého čreva
Podľa štúdií znižujú hmotnosť tela a podporujú chudnutie.

Výživový doplnok je vhodný pre ľudí na:

Zníženie váhy, redukciu hmotnosti
Pozitívny účinok – chudnutie, zníženie váhy dosiahneme príjmom 3 g glukomanánu denne, počas diéty, založenej na nízkoenergetickom príjme.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie pre dospelých je 3-krát denne jedno vrecko. Obsah vrecka zalejeme 150 ml studenej vody. Výživový doplnok užívame 30 - 60 minút pred jedlom a zapijeme 1 - 2 pohármi vody.

Upozornenie: Výživový doplnok sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám, deťom a osobám, ktoré sú citlivé na niektorú zložku prípravku, osobám, ktoré majú srdcovo-cievne ochorenia, problémy s vysokým krvným tlakom a tiež osobám, ktoré trpia na intestinálnu obštrukciu, zúženie hltana, ťažkosťami pri hltaní. Pozor si musia dať aj pacienti, ktorí trpia ochorením diabetes typu 1. , pretože výživový doplnok môže znižovať hladinu cukru v krvi.

Výživový doplnok obsahuje glukomanán, ktorý sa musí užívať s dostatočným množstvom tekutín, aby sa účinná látka dostala do žalúdka. Pri nedostatočnom množstve tekutín, dochádza k napučaniu glukomanánu. Napučaný glukomanán, môže spôsobiť zablokovanie hrdla, čreva, alebo pažeráka. Neodporúča sa užívanie lipofilných liečiv, vitamínov a minerálov počas 3 hodín od užitia prípravku. Môžu vzniknúť nežiaduce účinky ako nadúvanie a hnačka.

Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote (medzi 15-25 stupňov)!

Zloženie:

Obsahuje aktívne látky: Glukomanán - sušený extrakt z koreňových hľúz, Amorphophallus konjac K. Koch ssp. japonica, štandardizovaný na min. 95 % glukomanánu, Svetol® - štandardizovaný sušený výťažok zo zŕn zelenej kávy (Coffea canephora robusta P.) so 45 – 50 % chlorogénových kyselín, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Obsahuje prídavné látky: džúsový prášok z malín (Rubus idaeus), malinová aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, sladidlo: acesulfam K, protihrudkové činidlo: oxid kremičitý, džúsový prášok z cvikle (Beta vulgaris), sušený extrakt z listov mäty (Mentha piperita).

Obsah balenia: 45 vreciek

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce