Fosfocaps

Fosfocaps, 50 kapsúl

26 €

Vynikajúci od spoločnosti FINCLUB - tento tovar si môžete zakúpiť pri likvidácii skladu za neprekonateľných 26 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Obľúbený produkt od popredného výrobcu FINCLUB - tento hit môžete zaobstarať v jedinečnej akcii za 26 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Zaraďte sa k spokojným klientom.

Fosfocaps - zabudnite na zabúdanie

Doplnok výživy

Starý názov a balenie (Fosfokoliini Magnesium)

Fosfocaps v podobe kapsúl s prírodným lecitínom obohatený o phosphatidylcholin, horčík a mangán. Slúži ako dômyselná živina zdokonaľujúca pamäť, podporuje tiež činnosť pečene. Zlepšenie sa prejaví i na kvalitnejšej funkcii ostatných orgánov. Vhodný predovšetkým pre študentov a manažérov.

Produkt obsahuje zmysluplnú kombináciu prírodného lecitínu, mangánu a horčíka. Lecitín pôsobí na nervový systém, pozitívne ovplyvňuje pamäť a schopnosť koncentrácie. Takisto pomáha udržiavať optimálnu hladinu cholesterolu. Horčík a mangán majú priaznivý vplyv na nervovú sústavu a fungovanie srdcovo-cievneho systému.

Kedy Fosfokoliini Magnesium pomáha:

zlepšuje schopnosť koncentrácie, zvyšuje kapacitu pamäti
seniorom k zachovaniu kvalitnej mozgovej činnosti
hyperaktívnym deťom a deťom s ľahkou mozgovou dysfunkciou, epileptikom
upravuje hladinu cholesterolu, obrana proti zvýšenému krvnému tlaku
ako ochrana proti centrálnym mozgovým príhodám, problémom srdca a ciev
pri poruchách pečene a žlčníka, ochraňuje pečeň pred toxickými vplyvmi alkoholu

Obsah: 500 mg prírodného lecitínu, 45 mg horčíka, 0,5 mg mangánuDávkovanie: 2 kapsule denne, ráno a napoludnie počas jedla. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Balenie: 50 kapsúlUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce