Fosfosercaps

Fosfosercaps, 90 kapsulí

84 €

Obľúbený produkt od známej značky FINCLUB - tento produkt objednáte v časovej obmedzenej zľave za 84 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Perfektný od značky FINCLUB - tento produkt kúpite v neopakovateľnej akcii za 84 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Fosofsercaps - Myslí Vám to pomaly?

Výživové doplnky

Starý názov a balenie (Fosfoser Memory)

Fosofsercaps obsahuje fosfolipid fosfatidylserín získaný zo sóje. Táto látka pozitívne pôsobí na pamäť a mozgovú činnosť, ovplyvňuje nervový systém a schopnosť koncentrácie. Pomáha zlepšiť zapamätávanie, čo ocenia najmä seniori, študenti, manažéri a intelektuálne aktívne osoby.

Fosfosercaps si s úspechom berú študenti pred skúškami, pomáha deťom s poruchami učenia. Veľmi si ho chvália intelektuálne aktívne osoby v strednom či vyššom veku, ktoré si či už z dôvodu spoločenskej prestíže, alebo z profesionálnej zdatnosti nemôžu dovoliť pokles duševnej aktivity. Pokiaľ musia po štyridsiatke, alebo dokonca po päťdesiatke zdolať angličtinu alebo sa naučiť pracovať s počítačom, potom im Fosfoser Memory môže pomôcť. Mimoriadne účinný preparát rastlinného pôvodu obsahuje čistý vo vode rozpustný fosfatidylserin, ktorý je dôležitý pre základné mozgové funkcie - pre pamäť a kvalitu učenia. Zohráva kľúčovú fyziologickú úlohu vo väčšine vlastných neurologických funkcií.

Kedy Fosofsercaps pomáha:

vhodný predovšetkým pre manažérov a študentov
regeneruje mozgové bunky
pomáha pri mozgových príhodách
výrazne zlepšuje pamäť a schopnosť učiť sa
zmierňuje depresívne nálady
ovplyvňuje kľúčové funkcie nervových buniek
u starších ľudí výrazne zlepšuje poznávacie schopnosti
pomáha pri príznakoch zabúdania
podporný prípravok pri Alzheimerovej chorobe (zlepšuje krátkodobú pamäť, koncentráciu, pozornosť, zmierňuje apatiu)

V čom spočíva tajomstvo Fosofsercaps?

Ide o čistý, 100 % rozpustný produkt s vynikajúcou biologickou dostupnosťou. Je totiž transportovaný naprieč membránou medzi krvou a mozgom tak rýchlo, že sa dostáva na miesto určenia v priebehu niekoľkých minút po jeho vstrebaní zo zažívacieho traktu. Pri pravidelnom používaní sa mentálne a všeobecné poznávacie schopnosti vrátia späť o niekoľko rokov dozadu. Organizmus preparát veľmi dobre znáša, nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky.Obsah: fosfatidylserin 100,0 mg, vitamín C 10,0 mgDávkovanie: 1 - 2 kapsuly denne, najlepšie ráno a napoludnie. Podávanie vo večerných hodinách by mohlo spomaliť zaspávanie. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.Balenie: 90 kapsúl. (balenie postačí na 3 mesiace)Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce