Ganoderma lucidum - REISHI

Ganoderma lucidum - REISHI

22,90 €

Ponuka pre vás: so známou značkou Good Nature - tento artikel je v túto chvíľu za jedinečnú cenu 22,90 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Good Nature

Dnes sme vybrali: obľúbenej značky Good Nature - tento produkt obchodujeme v perfektnej akcii za 22,90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Reishi - Ganoderma lucidum

Huba večnej mladosti

Extrakt z Reishi sa používa ako podpora liečby pri:

posilnení imunitného systému resp. zvýšení odolnosti proti stresu
podporný prostriedok pri liečbe rakoviny
chronickej bronchitíde
astme
kardiovaskulárnych ochoreniach
hypertenzii
ochorenie žltačkou
nespavosti
migréne, dne
reumatizmu
sklerodermii
Dermatomyositii
Lupus erythematodes
Alopecia areata
Myotonia atrophicans
Dystrophia musculorum progresiva

Vplyv REISHI na organizmus napadnutý rakovinou:

pôsobí ako prevencia pred ochoreniami rakovinou
pomáha stimulovať imunitný systém
posilňuje telu vlastné obranné mechanizmy
má antitumorový vplyv
vďaka reishi je podporovaná antibakteriálna, antiseptická a antivirová aktivita
podporuje regeneráciu
pomáha znižovať nebezpečenstvo tvorby metastáz
pomáha znižovať účinky ionizujúceho žiarenia
pomáha zmenšovať vedľajšie účinky chemoterapie a ožarovania ako únavu,stratu chuti do jedla, vypadávanie vlasov
pôsobí ako zmierňovač bolesti
zlepšuje fyzický stav
pôsobí ako predlžovač života
zvyšuje kvalitu života

V prírode rastie Ganoderma na práchnivejúcich kameňoch a kmeňoch, najmä v prímorských oblastiach Číny. Vyskytuje sa v šiestich farebných variantoch, z nich sa najčastejšie pestuje červená. Obsahuje látky pôsobiace imunostimulačne, antibakteriálne a antivirálne. Veľké uplatnenie nachádza pri obnovovaní sily organizmu po operáciách a veľkom vyčerpaní - fyzickom a duševnom. Prírodný antioxidant, ktorý pôsobí proti voľným radikálom pôsobí ako prevencia starnutia. Pomáha regenerovať pečeň po zaťažení západnými liečivami, alkoholom a hepatitídou. Kyselina ganoderová znižuje krvný tlak, lipoproteiny (LDL) a hodnoty trigliceridov. Tradičnými vlastnosťami ganodermi sú zastavovať kašeľ, premieňať hlieny a pôsobiť antiastmaticky. Taktiež pomáha znížiť toxické a vedľajšie účinky chemoterapie a rádioterapie, podporuje a reguluje T a B lymfocity, potlačuje rozširovanie nádorových buniek.

Zloženie 1 tablety: 500 mg biomasa Ganoderma lucidum (Reishi)

Prídavné látky: maltodextrín 200mg, mikrokryštalická celulóza 55mg, oxid kremičitý 50mg, škrob 1500 25mg, stearan horečnatý (rastlinného pôvodu) 2,5mgNeobsahuje chemické farbivá ani konzervačné látky, či sladidlá. Neobsahuje lepok ani laktózu. Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, vhodné pre vegetariánov.

Dávkovanie: 2 - 6 tabliet denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Obsah: 90 tabliet/74,9g - 90 tabliet po 500 mg sušenej huby

REISHI-MRL

pozostáva priamo z mycélia a primordia (mladé plodnice) húb Genoderma lucidum, pestovaných v biomase v sterilných podmienkach. Získaná biomasa je následne priamo spracovaná do tabliet podľa farmaceutického štandardu GMP vo Veľkej Británii (ML 10324); nepracuje sa s extraktmi, a tak sa nestrácajú žiadne účinky. Každá tableta obsahuje 500 mg biomasy.

Reishi (je to japonský názov pod ktorým je huba viac známa) poznajú v Ázii viac ako 2 000 rokov. Počas týchto rokov ju používali hlavne čínska a japonské kultúry pre jej neobyčajné vlastnosti a schopnosť harmonizovať činnosť orgánov. V starej Číne bola Reishi veľmi populárna hlavne na cisárskom dvore pre jej efektívnosť a absenciu vedľajších účinkov. Reishi bola aj veľmi drahá pretože sa vyskytovala veľmi zriedka (hlavne jej najcenejší druh - červená Reishi).

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce