Gentian - Horček horský 20 ml - bachove kvapky

Gentian - Horček horský 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

Najpredávanejšie čo berieme od značky A. Nelson&Co.Ltd - tento tovar si môžete nechať poslať vo výpredajové akciu za 10,50 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Urobte si radosť.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Špičkový tovar, od výrobcu A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt ponúkame za bombastickú cenu 10,50 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Gentian - Horček horský (Gentiana amarella)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Gentian pôsobí proti pochybnostiam a skľúčenosti. Postihnutí sú ľahko zbavení odvahy a nastupuje depresia, keď sa im vecí vymknú spod kontroly alebo sa objavia iné ťažkosti. Na rozdiel od Mustard nie je pre ich depresívne rozladenie presne stanovená príčina. V chorobe vedia kráčať cestou k zlepšeniu a v živote dosahovať pokroky, ale akékoľvek menšie zvraty ich ľahko dovedú ku strate dôvery.

Gentian je nápomocný u ľudí, ktorí sa cítia podráždení a skľúčení pri dlhej alebo stále sa vracajúcej chorobe. Je vhodný tiež pre deti, ktoré kvôli školskému preťaženiu strácajú odvahu.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Gentian

je uvedomenie si, že každý človek nikdy nezlyhá, ak sa usiluje o to najlepšie, nezávisle na konečnom výsledku. Žiadna prekážka nie je neprekonateľná, žiadna úloha nie je príliš veľká na to, aby ju nezvládol. Vzniká pozitívne presvedčenie, že koniec koncov sa všetky prekážky a problémy dajú prekonať.

Gentian v skratke:

Pomáha zvládnuť: Pochybnosti, rýchlu stratu odvahy a výdrže, pesimizmus, negativitu, skľúčenosť, cynizmus, skepsu
Pozitívny TP: viera, že to dokážem, odvaha, dôvera vo vyšší princíp. optimizmus, vytrvalosť, pozitívne vysporiadanie sa s osudovými ranami a krízami, chuť žiť

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce