Ginkbicaps

Ginkbicaps, 50 kapsúl

16 €

No tak toto je gól: od kvalitnej značky FINCLUB - tento produkt kúpite za takmer veľkoobchodnú cenu 16 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Hit z katalógu: od originálneho výrobcu FINCLUB - tento hit môžete získať v sezónne zľave za 16 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Ginkbicaps

Ginko

- roky bežia a my chceme byť stále mladí

Strom Ginkgo biloba (Ginko dvojlaločné) je nazývaný aj stromom múdrosti a dlhovekosti. Dnes už neexistuje iná rastlina, ktorá by sa tomuto stromu podobala. Významne sa uplatňuje pri úprave porúch prekrvenia ciev, končatín, mozgu, ale tiež srdca.

Kedy Ginkbicaps pomáha:

zlepšuje krvnú cirkuláciu v mozgu a v končatinách
účinný po cievnych mozgových príhodách
zlepšuje príznaky zníženia a poškodenia výkonu mozgu
zmenšuje aterosklerotické poškodenie orgánov a tkanív
účinný pri ateroskleróze končatinových tepien
odstraňuje pocit ťažkých nôh pri kŕčových žilách, zmenšuje opuchy
u diabetikov zlepšuje prekrvenie kože
zlepšuje pamäť a schopnosť koncentrácie
spomaľuje starnutie, vhodný u nepokročilých foriem Alzeimerovej choroby
zmierňuje závrate a zvonenie v ušiach
urýchľuje hojenie bercových vredov
zmierňuje sexuálne poruchy

V čom spočíva tajomstvo Ginkbicaps?

Výťažok z listov stromu Ginko dvojlaločné je jedným z najpopulárnejších rastlinných produktov na svete. Radí sa k antioxidantom, obsahuje totiž bioflavonoidy, ktoré pôsobia ako vypínače voľných radikálov. Ďalšou významnou zložkou sú terpeny alebo ginkgolidy, ktoré obmedzujú tvorbu krvných zrazenín, čím dochádza k zlepšeniu prietoku krvi, a tým aj k lepšiemu transportu kyslíka k srdcu, do mozgu a do končatín. Výrazný účinok možno očakávať už za 4 - 6 týždňov, niekedy nastáva zlepšenie už za necelé dva týždne.

Obsah v 1 kapsuli: 30 mg extraktu z Ginka dvojlaločného, t.j. 7,2 mg ginkgoflavonglykosidovDávkovanie: 1 kapsula denne. Výrobok nie je určený pre detiBalenie: 50 kapsúl Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce