Glucomannan 45 vreciek - vysoký cholesterol

Glucomannan 45 vreciek - vysoký cholesterol

24,30 €

Prvotriedný s osvedčenou značkou Sterna Consulting - tento artikel je v túto chvíľu za mimoriadne nízku cenu 24,30 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to sa jednoducho oplatí.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Sterna Consulting

Poctivý výrobok, od originálneho výrobcu Sterna Consulting - tento hit nájdete za bombastickú cenu 24,30 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Glucomannan 45 vreciek

Vysoký cholesterol

Strong Nature Glucomannam patrí medzi výživové doplnky určené pre redukciu váhy a stabilizovanie hladiny cholesterolu. Hlavnú zložku predstavuje až 95% glukomannánu, výťažku z koreňa Amorphopallus konjac. Konjac rastie v tropickej a subtropickej časti východnej Ázie cez Japonsko a Čínu až na juh indonézie. Z koreňa či hľuzy sa extrakciou získava biela múčka, ktorej až 95% predstavuje čistý Glukomannán.

Zloženie:

Glucomannan (konjac mannan) – je polysacharid a zároveň vláknina, ktorá ma blahodárny účinok na trávenie a celkový metabolizmus. Jeho užívanie je vhodné pri nízko glykemických diétach, pretože spomaľuje spaľovanie sacharidov zo stravy. Počas trávenia sa nerozkladá na jednoduché cukry a preto má nulovú kalorickú hodnotu pre. Múčka z Konjacu je považovaná za veľmi zdravú zložku jedálnička a preto je často súčasťou stravy v čínskej, japonskej a kórejskej kuchyne. Zohráva dôležitú úlohu pri regulácii vstrebávania tukov a sacharidov do krvného obehu a tým zabraňuje vzniku obezity a cukrovky. Pre jeho využitie v orientálnej kuchyni je príčinou nízkeho percenta ľudí trpiacich obezitou, či cukrovkou.
Glukomannan je vláknina viskózneho typu a jeho viskozita klesá úmerne s časom. Pre svoju vysokú viskozitu je jedným z najvhodnejším polysacharidom vo fáze redukčnej diéty. Prijatím tekutín dochádza k jeho napučaniu a zväčšeniu objemu (až 200 násobne) v žalúdku a tým navodzuje pocit väčšieho nasýtenia, avšak nedochádza k zbytočnému vstrebávaniu nadbytočných cukrov a tukov
Glukomannan je vlákniná rozpustná vo vode i účinné laxatívum. Zväčšuje objem stolice tým, že viaže vodu a stolica tak prechádza ľahšie črevom.
Dôležitú úlohu zohráva i pri regulácii hladiny cholesterolu v krvi a opätovného vstrebávania žlčových kyselín.

Účinky:

Napomáha znižovať a udržiavať stabilizovanú zdravú hladinu cholesterolu v krvi
Účinný pri redukcii váhy predovšetkým pri pravidelnom užívaní
Znižuje riziko aterosklerózy
Prevencia pred srdcovo – cievnymi ochoreniami
Zabraňuje uvoľňovaniu jedovatých látok črevnými baktériami
Účinná prevencia zápchy – podporuje peristaltiku čriev
Prírodné probiotikum
Užívanie predchádza ochoreniam tráviaceho traktu
Zvyšuje pocit sýtosti spomalením vyprázdňovania žalúdka
Znižuje vstrebávanie cukrov a tukov

Určený pre:

ľudí trpiacich aterosklerózou
ľudí s tráviacimi ťažkosťami
ľudí v redukčnej fáze
diabetikov typu II
liečbu poruchy metabolizmu tukov
ľudí trpiacich obezitou
glykemikov

Dávkovanie:

Obsah sáčku zaliať 100ml teplej vody. Užiť 30 minút pred jedlom a zapiť 1-2 pohármi vody

v redukčnej fáze: 2 kapsule 3x denne
pre udržanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi: 2 kapsule 4x denne

Glukomannán je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny, v prípade nedostatočného množstva tekutiny pri zapití môže dojsť k napučaniu Glukomannánu a zablokovaniu hrdla, pažeráka, či čreva.

Po dobu 3 hodín po užití sa neodporúča užívanie lipofilných liečiv a výživových doplnkov. Možným nežiadúcim účinkom je hnačka a nadúvanie.

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby precitlivelé na niektorú zložku doplnku, osoby so srdcovo-cievnymi ochoreniami, vysokým tlakom, trpiacich intestinálnou obštrukciou, zúžením hltana, ťažkosťami pri prehĺtaní a na diabetes typu 1. Prípravok môže znižovať hladinu cukru v krvi. Obsahuje kofeín. Skladujte v dobre uzavretom obale, suchom prostredí. Nevystavujte priamemu slnku. Uchovajte mimo dosahu detí. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Nie je to náhrada rozmanitej stravy.

Obsah balenia: 45 sáčkov Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce