Glukimcaps

Glukimcaps, 10 kaps

22,50 €

Spokojnosť prinášajúci od výrobcu FINCLUB - tento produkt objednáte v časovej obmedzenej zľave za 22,50 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Špičkový tovar, kvalitné značky FINCLUB - tento hit môžete zohnať vo zľavové akciu za 22,50 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Glukimcaps = beta-glukán

Výživové doplnky

Beta - Glukán - aktívna pomoc v oblasti starostlivosti o organizmus

Glukimcaps je jediný výrobok na našom trhu, ktorý obsahuje patentovaný WGP® beta-glukán získaný z potravinárskych kvasníc. Beta-glukány sú látky, ktoré majú silné antioxidačné, imunostimulačné a podľa štúdií aj významné protinádorové účinky. Sú bezpečné, netoxické, sú novinkou v oblasti zvyšovania imunity a preventívnej starostlivosti. Ich účinky boli posledných 50 rokov skúmané a potvrdené vo viac ako 1400 štúdiách. Glukimtabs dokáže povzbudiť organizmus k tomu, aby sa bránil. Je efektívnym pomocníkom pri potláčaní infekcie, pretože obsiahnuté beta-glukány stimulujú makrofágy a tým zvyšujú aktivitu imunitného systému. Glukimtabs pôsobí ako účinná ochrana pred chorobami spôsobenými oslabenou imunitou a predchádza problémom, ku ktorým sú dedičné dispozície.

Kedy Glukimcaps pomáha:

pomáha všetkým, ktorí sú náchylní k častým ochoreniam
je vhodný pri infekčných, vírusových a bakteriálnych ochoreniach
posilňuje účinky antibiotík, uľahčuje a urýchľuje samotnú liečbu
vzpružuje a osviežuje organizmus, pomáha pri únave a strese
je odporúčaný pre postihnutých nádorovými chorobami
výrazne ovplyvňuje zníženie hladiny cholesterolu
zlepšuje stav kože, hojenie rán, je vhodný pre diabetikov

Glukimcaps - vybrali ste si kvalitu:

Glukimtabs je jediný produkt u nás, ktorý obsahuje vysoko kvalitný, čistý, patentovaný WGP® beta-glukán z potravinárskych kvasníc. Podľa výskumov je takto získaný beta-glukán efektívnejší a účinnejší v porovnaní s inými zdrojmi (napr. z ovsa, jačmeňa, húb). Naviac sú tu úplne odstránené látky, ktoré môžu u citlivých na kvasnice spustiť alergickú reakciu. Glukimtabs ako jediný z kvasnicových produktov vylučuje toto riziko a garantuje čistotu a vysokú účinnosť.Obsah v 1 tablete: 125 mg WGP® beta-glukánu (WGP = Whole Glucan Particle), 165 mg kukuričný škrob.Dávkovanie: 1 - 2 tablety denne. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.

Balenie: 10 caps Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce