Grepofit (Energy)

Grepofit (Energy)

17,90 €

Obľúbený produkt s trendy značkou ENERGY - tento produkt máte na dosah ruky po zlacnenie za 17,90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

ENERGY

Limitovaná edícia produktu od spoločnosti ENERGY - tento produkt kúpite v jedinečnej akcii za 17,90 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Grepofit, 135 kapsúl

Výživové doplnky

- bioinformačný prípravok s vyváženou kombináciou extraktu z grapefruitových jadierok, Echinacey, ibišteka sudánskeho a silice šalvie lekárskej

Kombinácia najúčinnejších prírodných antivírusových látok.

Grepofit ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy sleziny, pľúc, pečene, osrdcovníka a troch žiaričov.

Použitie Grepofit-u:

pri vírusových a bakteriálnych infektoch ako je chrípka, angína, nádcha, ale aj infekcie močových ciest.
utišuje kašeľ a bolesť v krku
aktivuje imunitu a skracuje priebeh ochorenia
rieši gynekologické problémy - najmä zápaly a výtoky
pomáha pri žalúdočných a črevných ťažkostiach, vredoch a zápaloch žalúdočnej sliznice
potláča plesne v organizme a na pokožke

Oproti liečbe syntetickými antibiotikami je pôsobenie tohto prípravku bez vedľajších nežiaducich účinkov. Nenarúša zdraviu prospešnú bakteriálnu flóru v črevách, ale naopak potláča pôsobenie škodlivých črevných baktérií.

Pozn.: Jedna kapsula Grepofitu zodpovedá cca 25 kvapkám liehových produktov s podobným pôsobením, ktoré dostať na súčasnom trhu.

Zloženie Grepofit-u:

Extrakt z grapefruitových jadier – ide o jedinečnú substanciu s antibiotickými účinkami, ktorá zabraňuje množeniu baktérií, vírusov a plesní. Obsahuje vysoké množstvo bioflavonoidov, ktoré uľahčujú trávenie, očisťujú organizmus, zlepšujú krvný obeh a zvyšujú odolnosť slizníc. Zlepšuje kvalitu cievnej steny a zabraňuje jej krehkosti, čo je zjavné najmä u jemných kapilár. Zabraňuje aj zhlukovaniu krvných doštičiek a vzniku krvných zrazenín, čím efektívne pôsobí pri prevencii vzniku trombóz a infarktu myokardu.

Echinacea purpurea – echinacea má množstvo liečivých účinkov. Pri vonkajšej aplikácii dobre hojí rany, ale oveľa významnejšie je jej vnútorné užívanie s preukázateľným vplyvom na zvyšovanie nešpecifickej imunity organizmu. Vykazuje značnú antimikrobiálnu aktivitu, a to nielen proti baktériám, ale aj proti vírusom.

Ibištek sudánsky – celkové pôsobenie byliny je protizápalové a dezinfekčné, najmä v oblasti tráviaceho a močového traktu. Ibištekový extrakt má spazmolytické (kŕče tlmiace) účinky vo svalstve maternice a čriev, čo sa dá využiť pri liečbe hnačkových ochorení s kŕčmi, ale aj pri bolestivej menštruácii. Extrakt celkovo osviežuje organizmus, znižuje vysoký krvný tlak bez vedľajších účinkov a má vynikajúce výsledky pri prevencii artériosklerózy, pretože znižuje hladinu cholesterolu a zamedzuje jeho usadzovaniu v tepnách.

Šalvia lekárska – pôsobenie silice zo šalvie je veľmi široké. Pôsobí protizápalovo, baktericídne, mierne močopudne, zvieravo, a je osvedčeným prostriedkom proti hlístam. Antibiotický efekt sa využíva pri liečbe zápalov močových ciest, krčných lymfatických uzlín, ústnej dutiny, pri angíne, gynekologických zápaloch alebo zápaloch zažívacieho ústrojenstva.

Bioinformácie – sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Odporúčané dávkovanie:

2 kapsuly 1–3x denne

V akútnych prípadoch 2 kapsuly každú hodinu (maximálne 12 kapsúl denne)

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Po troch týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka.

Počas užívania prípravku zvýšte príjem tekutín.

Upozornenie:

Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy a osoby precitlivené na včelie a sójové produkty.

Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.

Ukladajte mimo dosahu detí!

Skladujte na suchom a tmavom mieste, pri teplote 10–20 °C, chráňte pred mrazom.

Obsah: 135 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce