Guartabs

Guartabs, 40 tabliet

11,50 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu od firmy FINCLUB - tento artikel neprepásnite s úžasnou cenovkou 11,50 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 79 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Váš obľúbený produkt, značky FINCLUB - tento tovar si môžete zaobstarať za jedinečnú cenu 11,50 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Guartabs (Guarana)

Výživové doplnky

Gurana - Zdroj vitality, pomocník pri únave a vyčerpaní

Povzbudzujúci prírodný prostriedok obsahuje guaranín, látku podobnú kofeínu. Guarana účinkuje na celý organizmus človeka, bez nepriaznivých vedľajších účinkov. Je ideálna pri činnostiach vyžadujúcich si plnú a dlhodobú koncentráciu. Vďaka celému komplexu aktívnych látok je zaistený povzbudzujúci účinok na organizmus minimálne počas šiestich hodín.

Kedy Guartabs pomáha:

napomáha proti únave a vyčerpaniu (manažérom, študentom, vodičom)
zaisťuje celkovú regeneráciu a vitalizáciu organizmu
je vhodná pri celkovej rekonvalescencii po dlhých chorobách
podporuje mozgovú činnosť, je zdrojom plnohodnotného života a mladosti
má výrazne pozitívny účinok na potenciu

Obsah: 502,2 mg extraktu zodpovedá 1600 mg čerstvých semien, 10% kofeínu.Dávkovanie: 1 - 2 tablety denne do 16,00 h. Na prekonanie únavy kedykoľvek. Prípravok nie je vhodný pre deti.

Balenie: 40 tabliet Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce