Hliva ustricová - Remasacaps

Hliva ustricová - Remasacaps, 72 kapsúl

22,50 €

Jedinečná ponuka, od obľúbenej značky FINCLUB - tento hit zaobstaráte s extra zľavou za 22,50 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Najpredávanejšie od top značky FINCLUB - tento produkt objednáte s neuveriteľnou zľavou za 22,50 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Remasacaps - hubová pochúťka a zdroj cenných látok

Remasacaps je produkt z hlivy ústricovej obsahujúci cenné biogénne látky, ktoré povzbudzujú imunitný systém. Organizmus si s jeho pomocou vytvára dostatok protilátok proti mnohým chorobám. Preukázané boli aj vynikajúce zmierňujúce a upokojujúce účinky Remasacapsu pri rozličných problémoch s kĺbmi vrátane rastových bolestí u detí. Jeho priaznivý efekt je overený i pri likvidácii bradavíc vírusového pôvodu a zabraňuje ich opakovanému rastu. Hubová vláknina významne pomáha odstraňovať z tela jedovaté látky. Remasan je vhodný tiež v boji so zápalmi, vírusmi, baktériami a plesňami. V mnohých prípadoch zamedzí tvorbe herpesov a pásového oparu. Systémové opatrenie je využívanie 3 balení.

Kedy Remasacaps pomáha:

podporuje odstránenie bradavíc a obmedzuje ich opakovaný rast
je vhodný pri ochoreniach kĺbov vrátane artrózy
pomáha znížiť cholesterol, chráni pred kardiovaskulárnymi ochoreniami
má dokázaný protinádorový efekt, najmä pri rakovine črevnej steny
zmierňuje vedľajšie účinky užívaných liekov a antibiotík

Z článku MUDr. Zdenka Jelínka:

Remasacaps je úplne ojedinelý prírodný preparát z hlivy ústricovitej, kde obsiahnuté polysacharidy a glykoproteíny posilňujú odolnosť tela a priaznivo ovplyvňujú metabolizmus tukov. Vďaka svojej mnohostrannosti a dobre vyváženému zloženiu je remasacaps hodnotným doplnkom výživy. Vykazuje vynikajúci zmierňujúci a upokojujúci účinok pri ochorení kĺbov, jeho najžiadanejší efekt sa však týka odstraňovania bradavíc a zastavenia ich opakovaného rastu, čo bolo preukázané aj klinickými štúdiami a vedeckými testami.Obsah v 1 kapsuli Remasacapsu : 152 mg sušenej hlivy ustricovej.Dávkovanie Remasacapsu : 1 kapsula 2 x denne napoludnie a večer po jedle. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výrobok neobsahuje glutén.Balenie Remasacapsu : 72 kapsúl

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce