HMB 3000

HMB 3000

22,71 €

Práve je za dobrú cenu pochádzajúce od značky Aone Nutrition - tento tovar si môžete kúpiť v jedinečnej akcii za 22,71 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 79 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Aone Nutrition

Top produkt, čo berieme od značky Aone Nutrition - tento hit môžete zohnať v sezónne zľave za 22,71 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

HMB

Výživové doplnky

Vysoko intenzívnym tréningom, respektíve so zvýšenou fyzickou záťažou musí byť ľudské telo dokonale uspôsobené. Aby ste počas behu, fitness a boduybuilding cvičení nepociťovali bolesť svalov a kĺbov, na zmiernenie týchto príznakov treba užívať vhodné proteínové doplnky. Vyťažte zo svojich silových tréningov maximum. Účinne podporte rast svalovej hmoty. Za najkvalitnejšie výživné doplnky pre športovcov sa považujú rôzne formy srvátkových produktov. Tie obsahujú najúčinnejšie a najväčšie zastúpenie prospešných aminokyselín. K účinným prostriedkom pre stimuláciu svalov patria aj kvalitné proteíny s rozvetveným reťazcom aminokyselín BCAA.

BCAA

Účinný leucín, izoleucín a valín sú najviac efektívne pri syntéze bielkovín v ľudskom kostrovom svalstve. Práve leucín je v priebehu syntézy jedným z najúčinnejších aminokyselín. Syntéza bielkovín sa uskutočňuje v dvoch rôznych fázach. Prvá súvisí s prepísaním genetického kódu DNA na mRNA. V druhej fáze sa uskutočňuje preklad mRNA kódu a tvorba bielkovín. Samotný leucín aktivuje ribozomálny proteín S6. Tým sa zvyšuje schopnosť ľudského organizmu, respektíve svalových buniek efektívne zahájiť tvorbu proteínov. Leucín v ľudskom tele vytvára dokonalé anabolické prostredie, a tak sa jednoduchšie zvýši aj samotné zahájenie tvorby bielkovín.

Metabolit leucínu

Pre správne zabránenie rozpadu svalových proteínov v tele počas tréningu účinne pôsobí aj metabolit leucínu, HBM (β-hydroxy β-metylbutyrát vápenatý). Má silný antikatabolický účinok, zmierňuje poškodenie svalových buniek a nepríjemnej bolesti. Na HMB sa z leucínu konvertuje len približne 10%. Aj v tomto prípade sa odporúča vhodne kombinovať účinky pestrej a vyváženej stravy s prospešným HMB. Ak HMB dodávate telu v odporúčaných dávkach, dostáva sa priamo do krvného obehu. HMB tak pôsobí ako účinný proteín na cvičenie. Pomáha telu nahradiť strávené a poškodené bielkoviny. Efektívne sa podporuje rast svalovej hmoty a regenerácia.

HMB účinky

Na udržiavanie konštantnej syntézy bielkovín a optimálneho anabolického stavu je potrebné užiť HMB hneď po tréningu. Odporúča sa aj počas dňa pre minimálne riziko odbúravania svalovej hmoty.HMB výživové doplnky sú určené aj pri týchto športových a cvičebných programoch. HMB je účinné pri zvýšenej fyzickej záťaži vo vzpieraní či napríklad pri volejbale. Jeho pôsobením sa zvyšuje čistá svalová hmota a je perfektným doplnkom na chudnutie. Možno ho teda označiť za kvalitný spaľovač tukov. Je vhodným vitamínom pre ženy. V strave ho nachádzame predovšetkým v citrusových plodoch, no isté zastúpenie má aj v materskom mlieku. HMB rozhodne treba užívať aj pri intenzívnych cross fit tréningoch, počas gymnastiky, behu, alebo ak sa aktívne venujete futbalu, cyklistike či triatlonu.

HMB Dávkovanie:

Ako užívať HMB a aké sú jeho odporúčané denné dávky?

HMB je účinným v závislosti od hmotnosti konkrétneho športovca, no neodporúča sa prekračovať dávku vyššiu než 5 g. Inou teóriou je prerozdelenie na dve samostatné dávky. Prvú treba užiť približne hodinu pre tréningom. Zvyšnú dávku okamžite po výkone. Aké sú výhody a celkové pôsobenie pri užívaní HMB?

Zvyšuje fyzickú silu na báze tréningu
Zmierňuje poškodenie svalových tkanív
Znižuje telesný tuk
Udržiava pozitívnu dusíkovú bilanciu
Upravuje hladinu cholesterolu
Podporuje celkový imunitný systém
Zabraňuje zvýšeniu krvného tlaku

Balenie: 90 tabliet

Zloženie

β-hydroxy β-metylbutyrát vápenatý, mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka: horečnaté soli stolových mastných kyselín.

Výživové údaje
1 tableta
3 tablety - denna dávka

Energia
2,7kJ/0,65kcal
8kJ/1,9kcal

Tuky
0,072 g
0,216 g

z toho nasýtené mastné kyseliny
0,072 g
0,216 g

Sacharidy
0
0

z toho cukry
0
0

Protein
0
0

Soľ
0
0

Calcium β-hydroxy, β-methylbutyrate
1250 mg
3750 mg

of which/ davon/ z toho HMB
1062 mg
3187 mg

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce