HMB Star

HMB Star

33 €

Neodoláte: s akostnou značkou Starlife - tento hit zaobstaráte s neuveriteľnou zľavou za 33 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 79€. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Radosť prinášajúci značky Starlife - tento produkt ponúkame výhodne za 33 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

HMB STAR

Doplnok pre športovcov

HMB – hydroxymetylbutyrát je chemická látka užívaná najmä športovcami k zvýšeniu ich fyzického výkonu, k lepšej stavbe svalového tkaniva a pri zabránení odbúravania proteínov pri fyzickej záťaži. Je metabolitom aminokyseliny leucín. Okrem toho je pre človeka nevyhnutná pre syntézu cholesterolu, výstavbu bunkových membrán a steroidných hormónov. V malých množstvách sa nachádza aj v rybacom mäse, niektorých citrusových plodoch a materskom mlieku.

HMB účinky:

antikatabolické a zároveň anabolické. Tieto účinky boli preukázané na skupine mužov v silovom tréningu. Jedinci, ktorí HMB užívali 3 gramy denne počas troch týždňov, mali po silovom tréningu nižšie hladiny markerov odburávajúcich bielkoviny, tiež nižšiu aktivitu enzýmu kreatinkinázy, ktorý sa uvoľňuje do krvného obehu po svalovom poškodení. Súčasne malo podávanie HMB jednoznačne pozitívny vplyv na svalovú silu a zvýšenie svalového objemu.
Lipolytické. Podporuje oxidáciu mastných kyselín, čím je využívaná ako zdroj energie. Pri dlhotrvajúcom výkone sa vyčerpávajú zásoby svalového a pečeňového glykogénu a organizmus sa musí spoliehať na energiu uloženú v tukovom tkanive.
Zvyšuje vytrvalostný výkon a maximálnu spotrebu kyslíka. Súčasne zvyšuje anaeróbny prah, teda dobu, kedy organizmus začína odbúravať sacharidy anaeróbnou glykolýzou.
Má priaznivý účinok na psychický stav, pozitívne ovplyvňuje náladu.

Dávkovanie: 6 – 12 kapsúl denne. Pri podávaní vitamínu C sa zvyšuje účinok prípravku.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Cena: Závisí od množstva zložky v balení

Zloženie Vápenatá soľ kyseliny ß-hydroxy-ß-methyl maselná 250 mg.

Upozornenie

Nie je vhodný pri potrebe zníženia prísunu vápniku. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce