Honeysuckle - Zimolez kozí list 20 ml - bachove kvapky

Honeysuckle - Zimolez kozí list 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

Hit z katalógu: od originálneho výrobcu A. Nelson&Co.Ltd - tento hit ľahko nájdete po zlacnenie za 10,50 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Exkluzívny od kvalitnej značky A. Nelson&Co.Ltd - tento artikel nakupujte s VIP zľavou pre každého za 10,50 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 79 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Honeysuckle - Zimolez kozí list (Lonicera caprifolium)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Honeysuckle je vhodný pre ľudí, ktorí silno lipnú na svojich spomienkach z minulosti. Títo ľudia majú sklon žiť v minulosti, v stave stískaniu sa po domove alebo v nostalgii. Pre ľútosť a žiaľ nie sú schopní zmeniť súčasné okolnosti a svoj pohľad orientujú len na minulosť. Môžu byť pripútaní ku strate milovaného človeka, k lepším dňom v minulosti alebo sa nevedia vysporiadať s nejakou smutnou udalosťou. Ťažko prekonávajú úmrtie a v rozhovoroch sa neustále obracajú do minulosti.

Zvlášť veľkým prínosom môže byť Honeysuckle v prípade úmrtia, strate pracovného miesta, zlyhaní v podnikaní, ale i u starších a osamelých ľudí.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Honeysuckle

– schopnosť žiť v prítomnosti, nenechať sa prevalcovať minulosťou, ale vnímať ju ako cennú skúsenosť, z ktorej sa môžeme poučiť pre súčasnosť. Starnutie je akceptované ako prirodzený proces.

Honeysuckle v skratke:

Pomáha zvládnuť: ustrnutie v čase, úteky do minulosti, vyhýbanie sa realite, nostalgiu, nedostatočný vnútorný pohyb, ľútosť, túžbu po minulom: domove, partnerovi, práci.., nespracované udalosti
Pozitívny TP: život v prítomnom okamžiku, poučenie z prežitého, zmierenie a vyrovnanie sa s minulosťou, uvoľnenie sa zo starých vzťahov a vzorcov

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce