Hornbeam - Hrab obecný 20 ml - bachove kvapky

Hornbeam - Hrab obecný 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

No tak toto je gól: od firmy A. Nelson&Co.Ltd - tento hit môžete získať po zlacnenie za 10,50 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Hit poslednej doby, od spoločnosti A. Nelson&Co.Ltd - tento tovar si môžete nechať dodať s unikátnou zľavou za 10,50 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Hornbeam - Hrab obecný (Carpinus betulus)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Hornbeam je určený ľuďom, ktorí sa cítia vyčerpane ako vyžmýkaní, ale skôr na duševnej, než telesnej úrovni. Títo ľudia sa zobúdzajú s pocitom skepsy a pochybnosťami, či zvládnu úlohy a povinnosti dňa. Považujú za obtiažne čeliť problémom alebo zvládnuť denný program, aj keď zvyčajne všetko zvládajú.

Hornbeam je vhodný pri prepracovanosti, pri pocitu „lenivosti“ alebo chýbajúcich zmenách v živote, ako aj pri príprave na skúšku (viď tiež Olive). Nedostatok entuziazmu môže niekedy viesť k odkladaniu obchodných stretnutí. Spánok im neprináša žiadne zotavenie a pri zotavovaní sa z choroby pochybujú o sile uzdraviť sa.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Hornbeam

– vnútorné presvedčenie o svojej vlastnej sile a schopnosti čeliť „dennej práci“. Živé znovuobjavenie duševných schopností, vitality, sviežosti a spontánnosti prinavracia radosť zo života. Úlohy a povinnosti dňa človek uchopí s energiou a jasnou hlavou, pričom dostatočný odpočinok tvorí rovnováhu s prácou.

Hornbeam v skratke:

Pomáha zvládnuť: mentálne vyčerpanie a duševnú únavu, prepracovanosť, nedostatok motivácie, slabosť, pocit, že nemám dosť síl na to, čo ma čaká, unudenosť, pre tých, ktorí si musia dať ráno kávu, aby sa naštartovali
Pozitívny TP: radosť, vitalita, elán, duševná sviežosť, kreativita, spokojnosť so sebou

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce