Hydratačný balzam COLWAY

Hydratačný balzam COLWAY

33 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od výrobcu Colway International - tento artikel sa na vás teší pri práve prebiehajúcej akcii za 33 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Colway International

Najpredávanejšie od kvalitného výrobcu Colway International - tento artikel je tu pre vás za perfektnú cenu 33 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Hydratačný balzam COLWAY

Prírodná kozmetika

Kolagénové peptidy a komplex morských rias umožňujú hlbokú hydratáciu citlivej a vysušenej pleti. Oleje z avokáda, sladkých mandlí a olív pleť vyživujú a obnovujú. Jednou z najcennejších výživných zložiek je však kolostrum, ktoré výrazne spevňuje a zosilňuje kožu. Superoxid dismutáza (SOD), exkluzívne zložka kozmetických prípravkov, potom zaisťuje silnú antioxidačnú ochranu. Hydratačný balzam COLWAY tak poskytuje komfort pre vašu pokožku po celý deň.

AKTÍVNE LÁTKY

Kolagén

sa získava extrakciou z rybej kože metódou, ktorá bola vynájdená v Poľsku, a je to jediný prírodný zdroj peptidov, ktoré voľne prenikajú pokožkou a stimulujú fibroblasty k zvýšenej aktivite. Je to prírodné a hypoalergický kozmetický prípravok proti starnutiu. Zabraňuje samotnej príčine vzniku vrások, ktorou je deficit kolagénu. Spomaľuje procesy starnutia tým, že zvlhčuje, zpružňuje a regeneruje pokožku.

Superoxid dismutáza (SOD)

je exkluzívna zložkou kozmetických prípravkov. Je to prvoradý enzým obrany nášho organizmu, ale aj jeden z najsilnejších prírodných antioxidantov. Chránia náš organizmus pred aktívnou oxidáciou a predčasným starnutím tkanív. Prirodzene zmierňuje následky starnutia a spomaľuje procesy vzniku vrások.

Kolostrum - "superregenerační prostriedok"

obsahuje koncentrovanú dávku činiteľov podporujúcich odolnosť a rast kože, cytokín, EGF - epidermálny rastový faktor, ktorý má stimulujúci a regeneračný vplyv na pokožku. Pôsobí na syntézu kolagénu a regeneráciu pleti, ale vykazuje aj účinky antiseptické, antibakteriálne, protivírusové a protiplesňové.

Morské riasy (Polyplant marine)

udržujú optimálnu úroveň povrchovej hydratácie pleti, dodávajú látky nevyhnutné pre navrátenie vyváženého množstva vody a vytvárajú na pokožke ochrannú vrstvu.

Olej zo sladkých mandlí

zaisťuje pružnosť a pevnosť, avšak spomaľuje tiež procesy starnutia pokožky, podporuje bunkovú regeneráciu a prekrvenie pleti.

Olej z avokáda

napomáha vyhladzovanie vrások, premasťuje a odstraňuje hrubosť pleti, má zjemňujúce účinky na podráždenú pokožku, vyhladzuje a napína pleť.

Vitamín E

je silným antioxidantom, ktorý brzdí procesy starnutia pleti, regeneruje lipidovej vrstvy pokožky a prispieva k zvýšeniu jej ochrany pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.

SPÔSOB POUŽITIA

Prípravok aplikujte na celé telo s osobitným ohľadom na najsuchšie časti. Užívajte dvakrát denne každý deň.

Objem: 200ml

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce