Hypnox tolerance - nerová sústava

Hypnox tolerance - nerová sústava

6,94 €

Unikátny od Barnys - tento hit môžete zohnať výhodne za 6,94 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Barnys

Váš obľúbený tovar, od popredného výrobcu Barnys - tento artikel je v tento okamih v časovej obmedzenej zľave za 6,94 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 79€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Barny´s Hypnox Tolerance

Výživový doplnok na nervy

Negatívne zmeny na ľudskom zdraví sú spôsobované aj nadmerným stresom, podráždenosťou a úzkosťou. Táto emočná nestabilita oslabuje celkový obranný mechanizmus. Naše telo nie je potom dostatočne uspôsobené, aby dokázalo predchádzať vírusom, baktériám a rôznym infekciám. Pomocou patentovanej prírodnej substancie dokážeme zabrániť aktivizovaniu týchto negatívnych spúšťačov v organizme. Normalizovanie emočných stavov blahodarne podporuje unikátna prírodná ingrediencia Lactium v kombinácii s účinkami vitamínu C. Tieto účinné látky zabezpečujú správne fungovanie nervového systému a psychiky.

Lactium

Pokojný stav po vypití mlieka si zaslúžime aj my, dospelí. Vedci zistili, že dieťa je pred spaním oveľa pokojnejšie, keď predtým vypije mlieko. Je to spojené s enzýmami, ktoré sú prítomné v jeho trávení. Táto schopnosť sa však u človeka s pribúdajúcim vekom stráca. Hydrolýzou mliečneho proteínu sa vedcom z Francúzska podarilo vytvoriť látku Lactium. Tým sa podporuje schopnosť vyprodukovať bioaktívny peptid, prítomný u bábätiek po vypití mlieka.

Mliečne proteíny

Bielkoviny (proteíny) podporujú v ľudskom organizme správne fungovanie imunitného systému a metabolických procesov. Podporujú rast a objem svalovej hmoty, sú zdrojom vlákniny a minerálov. Účinne pôsobia aj pri spaľovaní tukov. Sú to organické zlúčeniny zložené z aminokyselín. Pre ľudské bunky sú nevyhnutnými stavebnými zložkami. K bielkovinám s najvyššou nutričnou hodnotou patria práve mliečne bielkoviny.

Mliečne bielkoviny obsahujú 18 esenciálnych aminokyselín a sú nevyhnutným energetickým zdrojom v tele. Približne 90% z účinných bielkovín sa zúčastňuje životne dôležitých procesov v ľudskom organizme. Mliečne bielkoviny sa získavajú odstraňovaním laktózy a primárneho mliečneho cukru v procese filtrácie, dialýzy a rôznych ďalších. Deficit mliečnych bielkovín v tele sa prejavuje poruchami rastu a svalovou deštrukciou. Výsledný koncentrát mliečnej bielkoviny obsahuje približne 20% srvátkových proteínov a 80% kazeínu. Mliečne proteíny sa v tráviacom trakte absorbujú pomaly. Predlžujú teda pocit nasýtenia. Najvhodnejšie je ich konzumovať medzi jedlami, respektíve sú zložkou prospešných nočných vitamínových doplnkov.

Sú významným zdrojom vápnika a rozvetvených aminokyselín BCAA. Pri hydrolýze, špecifickom výrobnom procese, sú proteíny už enzymaticky predtrávené. Hydrolyzované mliečne proteíny podporujú zdravé kosti, správnu funkciu tráviaceho a nervového systému.

Vitamím C

Vitamín C svojimi účinkami na ľudský organizmus dokáže minimalizovať stavy úzkosti a podráždenosti. Je teda taktiež vhodnou účinnou látkou vo vitamínových doplnkoch pre zdravý a pokojný spánok. Okrem toho prináša pre ľudský organizmus aj tieto zdravotné benefity:

Podporuje správnu peristaltiku čriev
Je výživou pre kosti, zuby a na účinné a rýchle hojenie rán
Je účinnou prevenciou rakoviny
Priaznivo pôsobí na srdcovo- cievny systém
Ma silné antibakteriálne a antiseptické účinky
Prečisťuje krv, je účinným zásadotvorným prvkom v organizme

V súčasnej uponáhľanej dobe trpíme jedným z najväčších psychických deficitov – nemáme čas už ani sami na seba! Všetky negatívne vplyvy a problémy či už zo súkromia alebo z pracovného prostredia v nás podporujú rôzne emočné výkyvy. Žijeme tak v kŕči nervozity, podráždenosti a úzkosti. Dôverujme sile prírody a jej zdraviu prospešnému bohatstvu!

Zloženie:

Aktívne látky
1 kapsula
RVH

Lactium
150 mg
nie je stanovené

Vitamín C
40 mg
50%

RVH - odporúčaná denná dávka

Dávkovanie:

Pri nervovom vypetí užijte 1 kapsulu ráno s jedlom, výživový doplnok nie je vhodný pre deti, dojčacie matky a tehotné a pre alegikoch na mliečný proteín

Balenie: 10 kapsul

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce