Hypnox - zdravý spánok detsky sirup

Hypnox - zdravý spánok detsky sirup

8,55 €

Práve je za dobrú cenu populárneho výrobcu Barnys - tento hit získate za jedinečnú cenu 8,55 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Barnys

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od značky Barnys - tento produkt predávame za vynikajúcu cenu 8,55 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Barny´s Detský Hypnox

Výživové doplnky pre deti - spánok

Aj pri deťoch starších ako 3 roky sa často vyskytujú problémy s večerným utíšením a spánkom. Pri riešení týchto problémov by mali rodičia ponúknuť deťom unikátny živočíšny doplnok zo špecificky patentom chránenej ingrediencie Lactium.

Lactium

Lactium je jedinečným hydrolyzátom mliečnych proteínov. Táto vysoko účinná látka pre detský organizmus je od roku 2004 ocenená bronzovou medailou a uznaná za najlepšiu inováciu zo zdravotných ingrediencií v Európe. Je vysoko bezpečná pre potreby a špecifiká organizmu dieťaťa. Telo a myseľ pripravuje na zdravý a pokojný spánok. Prispieva teda k normálnemu fungovaniu celkového nervového systému a psychiky dieťaťa.

Lactium bolo vyvinuté na základe vedeckých zistení o spokojnosti dieťaťa po vypití mlieka. Tieto účinky sú spojené s činnosťou enzýmov prítomných v jeho trávení. S pribúdajúcim vekom však organizmus túto schopnosť stráca. Tento unikátny výživový doplnok je dôkazom je, prirodzenou cestou v kombinácii tých najúčinnejších látok dokáže ľudskému telu prinavrátiť schopnosť produkovať bioaktívny peptid. Ten sa vyskytuje v organizme bábätiek po vypití mlieka.

Proteíny

Sila proteínov vo všeobecnosti spočíva v ich organických zlúčeninách zložených z aminokyselín. Proteíny (bielkoviny) pôsobia na ľudský organizmus ako funkčné stavebné zložky. Podľa jednotlivých prírodných zdrojov rozlišujeme niekoľko základných typov bielkovín. K nim patria aj mliečne bielkoviny. Sú zložené z mliečnych a rôznych srvátkových proteínov, kazeínov a ich vzájomných zmesí.

Mliečne bielkoviny vyskytujúce sa v čerstvom mlieku sú teda vysokokvalitným zdrojom aminokyselín a tiež špecifických aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA). Mliečny proteín sa získava tak, že pri výrobe dochádza k odstraňovaniu laktózy a primárneho mliečneho cukru, a to buď filtráciou, dialýzou alebo rôznymi inými typmi výrobných procesov. Výsledný produkt obsahuje dva typy bielkovín. Ide o kazeín a srvátku v rovnakom pomere ako v pôvodnom tekutom mlieku. Je to približne 80% kazeínu a 20% srvátky.

Pri hydrolýze, špecifickom výrobnom procese získavania mliečnych proteínov, sú tieto stavebné zložky ľudského organizmu rýchlejšie a ľahšie vstrebávateľné. Proteíny sú už enzymaticky predtrávené. Okrem celkovej podpory obranných mechanizmov sa výživovými doplnkami s obsahom hydrolyzovaných mliečnych proteínov prispieva k udržiavaniu zdravých kostí, rastu a správnej činnosti tráviaceho systému.

Pre prirodzené upokojenie a ľahké zaspávanie dieťaťa poskytuje dostatočnú výživu aj vitamín B6.

Vitamín B6 (pyridoxín):

Je dôležitým vitamínom pre tvorbu červených krviniek, pre rast a vývoj kostí
Prispieva aj k účinnej prevencii zubných kazov a zápalov ďasien
Pôsobí upokojujúco a relaxačne na nervový systém
Poskytuje účinnú regeneráciu svalových tkanív

Pri nedostatku vitamínu B6 v organizme dochádza k rozvoju anémie, podráždenosti a časté sú teda aj poruchy s kvalitou spánku. Doprajme svojim deťom zdravý a kvalitný spánok na báze plnohodnotných mliečnych proteínov a vitamínu B6.

Zloženie:

Aktívne látky
v 5 ml
RVH

Lactium
50 mg
nie je stanovené

- laktóza
0,3 mg
nie je stanovené

Vitamín B6
1,4 mg
100%

RDA - odporúčaná denná dávka

Dávkovanie:

deti od 3 rokov 1 x denne 5 ml sirupu - dávka sa nesmie presiahúť. Výživový doplnok je nevhodný pre mladšie deti ako 3 roky a osoby s alergiou na laktózu.

Balenie: 120 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce