Infinite By Forever firming complex

Infinite By Forever firming complex

53,82 €

Váš obľúbený tovar, čo odoberáme od výrobcu Forever - tento produkt máte za pár kliknutí za jedinečnú cenu 53,82 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Forever

Vaše možnosti obohacujúce so známou značkou Forever - tento produkt objednáte v sezónne zľave za 53,82 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Infinite By Forever firming complex

Forever living products

Zastaviť starnutie znamená cielene naň pôsobiť zvnútra. Všetko sa totiž začína správnou výživou. Aj starostlivosť o pokožku je oveľa viac než len čistenie a nanášanie krémov. Na trhu modernej doplnkovej výživy sa za posledné sezóny objavili vysokoúčinné výživové doplnky, ktoré spomaľujú procesy starnutia.

Výživové doplnky proti strarnutiu

Zdravý životný štýl podporuje desiatky metabolických systémov v ľudskom tele, ktoré vám zabezpečia príliv energie a vitality. Okrem toho sa viditeľne zlepší aj stav vašej pokožky, jej pružnosť a flexibilita. Štúdium ľudského tela je teda nevyhnutné aj pri výrobe, respektíve kombinovaní vhodných prísad do kozmetických výživových doplnkov na reguláciu zdravotného stavu a vzhľadu pleti.

Unavená, bledá a matná pleť je dôsledkom stresu, vyčerpania a zanedbávania pravidelnej vyváženej stravy a pitného režimu. Preto bol na základe niekoľkých klinických skúšaní stimulovaný priebeh vnútorných procesov pomocou superoxiddizmutázu. Ide o látku, ktorá pozitívne ovplyvňuje antioxidačný systém. Bojuje proti poškodzovaniu bunkových tkanív, stresu a rôznych voľných radikálov. Túto látku obsahuje výživný francúzsky melón.

Objavte svoju skutočnú krásu plnú energie a výživy – Začnite svoje telo jednoduchými krokmi omladzovať zvnútra. Výborným doplnkom stravy sú patentované fytoceramidy. Získavajú sa z európskej pšenice a zohrávajú významnú úlohu aj v regulovaní vláčnosti a pružnosti pleti.

Pšenica – opis a jej účinky na ľudskú pokožku a celkové zdravie:

Nazýva sa aj „kráľovná všetkých obilnín“. Je u nás jednou z najviac pestovaných poľnohospodárskych plodín
Je to základná a najdôležitejšia surovina pri výrobe chleba
Plodom je zrno. Má podlhovastý až oválny tvar, uložené je v klasoch
Obsahuje bielkoviny, hrubú vlákninu, kyselinu olejovú, linolovú. Je zdrojom vitamínov skupiny B a E. Z minerálnych látok má najväčšie zastúpenie vápnik, železo, horčík, zinok a draslík
Má antioxidačné účinky
Je významným zdrojom energie a výživy
Podporuje svalstvo
Má priaznivé účinky na činnosť mozgu a celej nervovej sústavy
Reguluje hladinu cukru a cholesterolu v krvi
Pomáha pri nervozite a záťažovým situáciám

Exkluzívne kozmetické výživové doplnky musia pre krásu ľudskej pokožky podporovať optimálnu hladinu kolagénu v bunkách. Únavu a vyčerpanie pomáha znižovať vitamín C.

Vitamín C – účinky na pokožku a celkovú vitalitu ľudského tela:

Nachádza sa v mnohých druhoch ovocia a zeleniny. Veľké zastúpenie má v pomarančoch, mandarínkach, v kiwi, jahodách, brokolici, paprike alebo v špenáte
Je silný prírodný antioxidant, ktorý ľudskému telu pomáha likvidovať toxíny a voľné radikály
Má protizápalové účinky
Podporuje množstvo metabolických procesov a zlepšuje celkovú vitalitu tela
Optimalizuje krvný tlak
Prečisťuje cievy a podporuje zdravú funkciu kardiovaskulárneho systému
Chráni telo pred starnutím
Podporuje tvorbu kolagénu

Obsah: 60 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce