Inocell forte - ochrana buniek 2x 60 cps

Inocell forte - ochrana buniek 2x 60 cps

39,05 €

Výnimočný tovar, od kvalitného výrobcu Barnys - tento produkt kúpite v akcii za 39,05 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Barnys

Špičkový tovar, od top výrobcu Barnys - tento artikel čaká na vás s úžasnou cenovkou 39,05 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Barny´s InoCell Forte

Bunková imunita

Moderné rastlinné výživové doplnky s obsahom inozitolu, vápnika, selénu a ďalších účinných látok prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Viaceré z nich sú významné aj v procesoch delenia buniek a pri správnom fungovaní imunitného systému. Inozitol sa prirodzene nachádza v mnohých strukovinách, ryži a kukurici. Takto účinne podporíte zdravie každej jednej telovej bunky a zabránite množeniu rakovinových buniek. Venujte teda pozornosť rastlinným preparátom s obsahom vitamínu skupiny B, inozitolu.

Inozitol

– jeho vlastnosti a priaznivé účinky na ľudský organizmus:

Je to vitamín B8, často považovaný za vitamín vitality
Nachádza sa v bunkových membránach
Má silné antioxidačné a protizápalové účinky
Vitamínové preparáty s obsahom inozitolu sú vhodnou doplnkovou terapiou pri nádorových ochoreniach
Účinné látky inozitolu zabraňujú najmä bujneniu rakovinových buniek prsníka a prostaty
Podporuje vstrebávanie vitamínu E
Považuje sa za kvalitný a vysokoúčinný vitamín krásy. Je súčasťou mnohých vlasových kozmetických prípravkov
Účinné látky inozitolu sa znehodnocujú konzumáciou alkoholu, kávy a liekov s obsahom síry
Priaznivo vplýva na metabolizmus mastných kyselín a cholesterolu. Tak sa zabraňuje ich ukladaniu v pečeni. V kombinácii s vitamínom B3 sa zvyšujú jeho účinky celkovú koncentráciu a podporu správnej funkcie mozgu

Účinné pôsobenie inozitolu sa v súčasnosti často skloňuje aj v súvislosti vo vzťahu ku gravidite, respektíve na liečbu neplodnosti. Je vedecky potvrdené, že pravidelným a dostatočným prísunom vitamínov skupiny B, zvlášť inozitolu sa môže úspešne vyriešiť problém s počatím u mnohých žien.

Účinky vápnika v mnohých inovatívnych výživových doplnkoch sa prejavujú hlavne pri procesoch delenia buniek. Efektívnu syntézu bielkovín zabezpečuje horčík a zavŕšením podpory zdravého imunitného systému je práve selén.

S týmto minerálom sa spájajú aj prospešné vlastnosti selénoproteínov. Je to skupina proteínov vo forme aminokyselín. Dokážu priaznivo vplývať na metabolizmus hormónov štítnej žľazy. Podporujú pohlavnú aktivitu a produkciu spermií. Ich účinky sa prejavujú aj v súvislosti s vývojom embrya.

Selén a jeho účinky na ľudský organizmus:

Má protizápalové a antioxidačné účinky. Využíva sa pri liečbe rôznych alergií
Priaznivo pôsobí na srdcovo-cievny systém
Zmierňuje astmatické prejavy
Podporuje zdravé trávenie
Podľa viacerých odborných štúdií spomaľuje rozvoj HIV
Medzi základné prirodzené zdroje selénu patria vajíčka, kuracie mäso, slnečnicové semená, para orechy a mäso z tuniaka

V období tehotenstva a dojčenia by sa mal príjem selénu mierne navýšiť. Odporúčaná denná dávka pre dospelého človeka je približne 0,075 mg. V porovnaní s inými minerálmi je to pomerne málo. Niet teda ani najmenšieho dôvodu, prečo by sme nedokázali denne doplniť potrebné zásoby selénu. Veď sa bežne nachádza aj v unikátnych rastlinných doplnkoch k strave!

Zloženie:

Aktívna látka
v 1 kapsule
RHV

Patentom chránená zmes InoCell™(inozitol, IP6, Ca a Mg)

500 mg

z toho CA
50 mg
6,25%

z toho Mg
15 mg
4%

Vitamín C
20 mg
25%

Selén
14mcg
25,45%

RVH - referenčná hodnota príjmu

Balenie: 2x 60 cps

Dávkovanie: 1 kapsula 2 x denne, deti od 6 rokov polovičnú dávku, maximum 2 kapsuly 2 x denne - nesmie sa presiahnúť.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce