Islandis FIN - suchý kašeľ

Islandis FIN - suchý kašeľ

17,10 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza čo berieme od značky FINCLUB - tento hit zaobstaráte vo zľavové akciu za 17,10 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Akostný od FINCLUB - tento produkt obchodujeme takmer zadarmo za 17,10 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 79€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

FIN ISLAMAX 250 ML

pod nový názvom ISLANDIS

Fin islamax je sirup z produktov finklub. Islamax sirup z islandského lišajníka, prasličky, materinej dúšky a anízových semien sa využíva ako pomocník pri starostlivosti o dýchacie cesty. Je sladený medom a práve med má nespočetné blahodarné účinky. Známy je aj produkt finklub: oreganový olej.

Ide o chutný prírodný sirup, v ktorom sú obsiahnuté bylinky, ktoré sa tradične používali v starostlivosti o sliznice dýchacích ciest a predovšetkým pľúca.

Bylinky obsiahnuté v tomto produkte boli tradične používané v starostlivosti o sliznice dýchacích ciest a zdravie pľúc. Nespočetné prospešné látky sú veľkou pomocou aj pri rôznych ostatných ochoreniach – a prispievajú k podpore sebaobrany voči nepriaznivým látkam z vonkajšieho prostredia.

Tieto látky sú vyhľadávané predovšetkým na podporu dýchania, na zmiernenie podráždenia a začervenania slizníc spôsobených kašľom, prispievajú k dosiahnutiu úľavy a upokojenia pri nachladnutí.

Materina dúška

Materina dúška sa stará o zabezpečenie stabilnej funkcie dýchacích ciest. Materina dúška má nespočetné účinky. Jej zber je charakteristický tým, že sa zbiera celá rastlina. Predaj materinej dúšky je veľmi rozšírený – dá sa nájsť v podobe sypaných čajov, mastí, tabliet a inými vitamínmi. Praslička svojimi účinkami podporuje zdravé a normálne dýchanie, prispieva k osvieženiu tela, napomáha k správnemu fungovaniu pečene, obličiek a prospieva vylučovaniu. Aníz pomáha taktiež pri správnej funkcii dýchacieho systému. Lišajník islandský je antioxidant, ktorý prispieva k normálnej funkcie horných ciest, podporuje aj chuť k jedlu.

Med

Med, ktorý zlepšuje v tomto prípade vlastnosti sirupu a dopĺňa aj účinky bylín, má aj svoje nezastupiteľné účinky. Obsahuje veľa základných organických zlúčenín, enzýmov, minerálov a vitamínov.

Včelí med má nespočetne veľa účinkov na ľudský organizmus a celkové zdravie. Predaj tohto medu je rozšírený skoro všade. Pre jeho blahodarnosť na organizmus a počet živín sa jeho cena pohybuje v rôznych sumách. Med je známy aj pod pojmom včelí propolis. Včely produkujú med tak, že lietajú z kvetu na kvet, nektár zbierajú a ukladajú, zmiešavajú ho s vlastnými enzýmami a potom ako med ho uskladňujú vo svojich úľoch. Med bol od počiatku uznávaný ako prvotná potrava dostupná človeku z prírody.

Je zásobárňou výživných látok, ľahko stráviteľných pre deti aj dospelých. Med obsahuje veľmi veľa prospešných látok pre naše telo, slúži nám na udržanie obranyschopnosti a normálneho imunitného systému, ktorý nepodľahne ľahko všelijakým chorobám. Má antibakteriálne, antivírusové účinky. Odborníci uvádzajú, že med s peľom je jedinou prirodzenou potravou obsahujúcou všetky potrebné látky pre život.

Med má výbornú chuť a je skvelým sladidlom. Je bohatý na sacharidy, minerálne látky, vápnik, fosfor... Veľmi rýchlo dopĺňa telu energiu, človek sa rýchlo zbaví únavy. Je cenný hlavne pre ľudí s poruchami trávenia, pretože cukor z medu je už predtrávený. Je vstrebávaný priamo, hneď po tom ako sa dostane do tráviaceho traktu. Existuje viacero druhov medu: agátový, púpavový, medovicový, lesný, repkový a malinový...

Med obsahuje:

dextríny, monosacharidy, glukózu – cukor hroznový, fruktózu – cukor ovocný,
oligosachatidy, voda, bielkoviny (podľa pôvodu medu),
enzýmy, inhinin,
vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C, D, H, K, E, P,
vonné látky
prírodné farbivá – karotén, flavony, peľové zrnká,
minerálne látky ako napr.: fosfor, vápnik, draslík, sodík, chlór, síra, horčík, železo, mangán, kremík a iné, včelia materská kašička,
voľné organické kyseliny, aminokyseliny

Med nesmie byť zohriaty na väčšiu teplotu ako je 46°, pretože stráca väčšinu vitamínov a enzýmov – a takýto med by bol pre naše telo bezcenný.

Med je cennou potravinou pri výžive detí. Med, hlavne tmavý, svojim obsahom železa a medi zvyšuje obsah krvného farbiva (hemoglobínu) a podporuje tvorbu krvi. Má vplyv na rast a výživu orgánov.

Med sa môže podávať novorodencom od prvého týždňa života, ale iba v malých dávkach. Med je výbornou potravinou, ale ja skvelým prírodným liečiteľom na rôzne ťažkosti a ochorenia ako napr.:

ochorenia srdca,
ochorenia tráviaceho traktu
problémy s močovým ústrojenstvom
pri chrípke
pri ochorení čierneho kašľa
pri tuberkulóze pľúc
rozširuje cievy
podporuje liečbu krvného tlaku
podporuje hojivosť rán a popálenín
dobrý po otrave hubami (pretože krv stráca po otrave glukózu)
proti nespavosti
dobrý pri nervovej vyčerpanosti,a iné

Dávkovanie:

15 ml 3 x denne

Tento produkt nie je určený na diagnostiku a prevenciu. Dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Pozorne i prečítajte informácie v príbalovom letáku. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.

Obsah balenia: 250 ml Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce