JODIS koncentrát

JODIS koncentrát, 330ml 2ks

23,50 €

Hit poslednej doby, od známeho výrobcu P.K.R. Slovakia - tento tovar si môžete objednať extra výhodne za 23,50 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 79€. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

P.K.R. Slovakia

Veľmi obľúbený produkt od top značky P.K.R. Slovakia - tento hit môžete získať s extra zľavou za 23,50 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Jodis koncentrát, 2 balenia po 330ml

Jód - výživový doplnok

Je zistené, že u ľudí trpiacich rakovinou je hladina jódu v organizme výrazne znížená a u žien chorých na rakovinu prsníka jód prakticky chýba.

je výživový minerálny doplnok
zabezpečuje dostatok jódu, ktorý je potrebný pre zdravie ľudského organizmu

Je to najpoprednejší produkt pre prevenciu ochorení spojených s nedostatkom jódu. Tento produkt obnovuje funkciu štítnej žľazy. Očisťuje nosné dutiny, odstraňuje usadeniny z priedušiek a pľúc, zvyšuje hemoglobín, zlepšuje trávenie vápnika, normalizuje všetky metabolické procesy, odstraňuje gynekologické patológie, stabilizuje cukor v krvi, odstraňuje svalové bolesti, obnovuje funkcie žalúdočno–črevného traktu, zvyšuje imunitu, zlepšuje pamäť, zrak, sluch, zvyšuje práceschopnosť, zlepšuje náladu, spôsobuje rast a obnovenie vlasov a nechtov a odstraňuje syndróm chronickej únavy, spôsobuje zahojenie rán rôzneho druhu, odstraňuje vírusové bakteriálne patológie. Klinicky testovaný na všetkých úrovniach. Jodis-koncentrát nemá analógie vo svete, nevyvoláva vedľajšie účinky a jeho bezpečnosť je klinicky potvrdená a dokázaná mnohoročnými praktickými výsledkami.

Jodis-koncentrát má rádioprotektorné vlastnosti, je dobrý prírodný stabilizátor. Je súčinný s akýmikoľvek liekovými prostriedkami. Zároveň zvyšuje ich efektivitu o 30%. Efektívny, bezpečný, termostabilný. Odporúča sa pre každodenné používanie. V dvoch čajových lyžiciach Jodis-koncentrátu je obsiahnutá denná norma pre dospelého človeka. Účinný proti parazitom, znižuje úroveň cukru u diabetikov. Po troch mesiacoch používania odstraňuje hrvoľ štítnej žľazy. Deficit jódu v organizme tehotných a dojčiacich žien môže viesť k potratom, predčasným pôdorom, zhoršeniu laktácie, anémii. Zároveň zvyšuje riziko narodenia detí s ťažkými odchýlkami vývoja, vrodenými poruchami vývoja, poruchami duševných schopností, hluchonemosťou a škuľavosťou. Pozor! Nesmú užívať pacienti, ktorí sú na pozorovaní u endokrynológa s diagnózou jódinducirovaná hypertyreóza.

Jód obsiahnutý v produkte JODIS priaznivo napomáha pri:

obnova imunitného systému
úprava hormonálnej hladiny
urýchľuje metabolizmus
podporuje spaľovanie tukov
podporuje udržiavanie váhy počas klimaktéria
pomáha pri mozgovej činnosti
zlepšuje pamäť, zvyšuje pozornosť
upokojuje nervový systém
odstraňuje únavu
uvoľňuje svalstvo a pohyblivosť kĺbov
pomáha pri gynekologických problémoch
upravuje činnosť štítnej žľazy
znižuje vypadávanie vlasov
pomáha pri cukrovke
používa sa aj ako dezinfekčný, antiseptický prostriedok

Jodis koncentrát má vodný základ, je absolútne neškodný v ľubovoľných množstvách. Organizmus ho ľahko prijíma, spracuváva a prebytok ľahko vylúči. Zabezpečuje odchod toxínov z buniek. Efektívnosť účinku liekov spolu s užívaním JODIS koncentrátu vzrastá. Môže sa užívať samostatne, môže sa pridávať do varenia, pečenia.

Nedostatok jódu v organizme spôsobuje narušenie výmeny látok a môže sa prejavovať:

srdcovo-cievnymi ochoreniami (varikóza, arytmia, ateroskleróza)
chorobami opornomotorického systému (osteoporóza,osteochondria, artróza, artritída)
poruchou funkcie pečene (cholecysty, kamene v žlčovode)
ochoreniami pohlavných a mliečnych žliaz (prostata, fibromyóm, cysta, mastopatia)
oslabením činnosti nervového systému
poruchami psychiky
vo forme syndrómu chronickej únavy (svalové bolesti, anémia)
zmenou vonkajšieho vzhľadu a vlastností kože, vlasov, nechtov v dôsledku zlého absorbovania kalcia.

POZOR! Zvlášť nebezpečný je deficit jódu u tehotných žien, u detí, následkom ktorého môžu byť ťažké toxikózy, potraty, mŕtve narodenia, zníženie imunity a náchylnosť k chorobám z nachladnutia (bronchitída, zápal pľúc, chrípka...), duševná a fyzická zaostalosť u novorodencov, zníženie intelektu pri ich rozvoji.

Koncentrát nemá farbu a ani vôňu. Už pri 2-3 týždňovom používaní je možné doviesť jódny status organizmu do normy. Strácajú sa uzly, cysty, miznú soľné infiltráty. Miznú alergie, kožné choroby. JODIS koncentrát má veľmi silnú antioxidačnú ochranu. JODIS koncentrát podporuje stabilizáciu membrán buniek a regeneráciu zdravia ako celku. Biologicky aktívny jód sa v danom produkte nachádza v iónovej forme a je zviazaný s molekulami vody. Nehromadí sa v organizme a nevyvoláva negatívne následky, ako sa to vyskytuje pri jódovej terapii ľubovoľnými jód obsahujúcimi prostriedkami. JODIS koncentrát je rýchla pomoc pri patológiách štítnej žľazy a vynikajúca prevencia pred chorobami vyvolanými nedostatkom jódu.

JODIS – KONCENTRÁT, je surovina, ktorej použitím je možné zabezpečiť dostatok jódu v ľudskom organizme. Môže sa používať ako prísada do minerálnych vôd, nealkoholických a nízkoalkoholických nápojov. Ďalej sa môže využiť pri výrobe potravinárskych výrobkov, v zdravotníctve na prípravu fyzioterapeutických roztokov, tiež pri výrobe liečív a taktiež sa využíva v poľnohospodárstve, v živočíšnej výrobe a na predosevnú prípravu semien. Jód koncetrát je možné využiť aj v kozmetike a to pridaním do kozmetických prípravkov, masiek a priamym vtieraním do pokožky.

Zloženie :

artézska minerálna voda,zlúčeniny prírodného jódu (KI,NaI,KIO3,NaIO3).

Dávkovanie a návod na prípravu : max.denná dávka je 150-200 mg,doporučené riedenie na pitie-0,5l JODIS KONCENTRÁTU na 100 L vody.

Kategória účinných látok : asociatívne zlúčenie jodidov a jodátov draslíka a sodíka s vodou.

Spôsob užívania: 1,5 čajovej lyžičky denne (Balenie postačí na dobu užívania 2-3 mesiacov)

Výživová hodnota :

celková mineralizácia < 0,8 g/dm3Výťah z chemickej analýzy Množstvo v mg/dm3:Sodík Na a draslík K 34,5 Vápnik Ca 65,0 Horčík Mg 16,0 Jód I 15,0 Chloridy

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce